Karabük Demir-Çelik Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karabük Demir-Çelik Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Demir-Çelik işletmelerinin bünyesinde mevcut malzeme ve fotoğrafların bir araya getirilmesi, çağdaş teknolojiyi, yeni oluşumları, araştırmaları izlemek, sadece eskiye bağlı kalmamak, gelişen teknolojiyi yeni yetişen kuşaklara aktarmak amacıyla kurulmuş olan müzemiz eğitim ve öğretime dönük etkinlikleri de kapsamaktadır.Ayrıca, müze "Demir Çağı" eserle

Yılmaz Pansiyon

Merkez‎ / Karabük
Yılmaz Pansiyon Karabük, Karabük Merkez'de bulunmaktadır. Pansiyonun geniş ve ferah odaları bulunmaktadır. Öğrenci konukların kendilerini evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karabük Demir-Çelik Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Karabük Demir-Çelik Müzesi Hakkında

Karabük Demir-Çelik Müzesi Otelleri Demir-Çelik işletmelerinin bünyesinde mevcut malzeme ve fotoğrafların bir araya getirilmesi, çağdaş teknolojiyi, yeni oluşumları, araştırmaları izlemek, sadece eskiye bağlı kalmamak, gelişen teknolojiyi yeni yetişen kuşaklara aktarmak amacıyla kurulmuş olan müzemiz eğitim ve öğretime dönük etkinlikleri de kapsamaktadır.Ayrıca, müze "Demir Çağı" eserleriyle zenginleştirilmesi ve bu çağın gelişim sürecinin araştırılması amacıyla bir dizi çalışmalar da yapmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır