Kapuz Kanyonu Otelleri

En uygun Kapuz Kanyonu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kapuz Kanyonu Otelleri

Genel Bilgi

Uğurevler Apart

Akyaka / Ula / Muğla
120 metrekare 5 ve 6 yatak seçenekleriyle, 2 çekyat kapasitesiyle 3+1 apart daireler geniş ve ferah ortamıyla kalabalık aileler ve gruplar için bulunmaz fırsattır.

Meltem Hanım Konağı

Ula Merkez / Ula / Muğla
Bin bir emekle ve sevgiyle yeniden dekore edilen 5 oda, Osmanlı motiflerinin mistik tarzda harmanlanmasıyla dekore edilmiştir.

Padok Premium Hotel & Stables

Akyaka / Ula
Padok Premium Hotel Stables, Gökova Çam Ormanlarında 20.000 m² alan üzerine kurulu bir tesistir. Tesiste, her seviye ve yaş grubuna göre eğitimli atları ile ister profesyonel ister turistik açıdan binicilik faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kerme Ottoman Gökova

Gökova / Ula / Muğla
Gökova'da bir portakal bahçesinin içinde yer alan Kerme Ottoman Gökova'da bir alakart restoran bulunmaktadır. Osmanlı tarzında tasarlanmış otel ayrıca ücretsiz Wi-Fi ve 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır.

Samsara Evleri

Gökova / Ula / Muğla
sisimiz bulunduğu körfeze adını veren Gökova'da 10 dönüm arazi üzerine kurulu, tam anlamıyla bir doğal yaşam alanı sunan, meyve ağaçları arasında 8 adet 1+1 ve 1+0 dairelerden oluşan, 1 adet yüzme havuzu bulunan, her dairede kendine ait mutfak, yatak

Albizia Boutique Hotel

Akyaka / Ula / Muğla
Albizia Boutique Hotel Gökova körfezine de adını veren Gökova'da, doğanın içinde, 10 dönüm arazi üzerinde kurulmuş ve farklı konseptlerde odaları ile hizmet sunan bir tesistir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kapuz Kanyonu Hakkında

Kapuz Kanyonu Otelleri Kapuz, Muğla ilinin Ula ilçesi sınırları içerisinde bir kanyonun yöresel adıdır.Kırk Urgan olarak da isimlendirilir.Rivayete göre kırk urgan birbirine bağlanmış ancak kanyonun dibine ulaşmamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır