Mustafapaşa Otelleri

Bu yerdeki 98 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mustafapaşa Otelleri

Acan Apart Pansiyon

Mustafapaşa / Kapadokya,Nevşehir
Apartımız 600 m2 bahçe içerinde olup otoparkı mevcuttur. 3 adet 2+1 daireden oluşmaktadır. Balkon ve donanımlı mutfak bulunmaktadır. Balkondan veya terasımızdan vadi ve balon uçuşları izlenebilmektedir.

Armesos Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Armesos Cave Hotel, Rumlar tarafından inşa edilmiş ve günümüze kadar korunmuş kaya ve kemer odalardan oluşan tarihi bir konaktır.

Konak Bezirhane Cave Otel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Yedi mağara odaları ve üç geleneksel kemerli odalar bulunmaktadır. Restorasyon sürecinde, biz eski yapıları ve müşterilerimize yüksek kaliteli konaklama sunmaktadır. Mağara odaların avantajı, kışın yaz aylarında serin ve sıcak olmasıdır.

Villa Columba Natura

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Villa Columba Natura,otantik atmosfere özlem duyanlar için ideal bir mekandır.1885'de inşa edilmiş olan bu Rum konağı,doğal taş döşemeli avlusu ve fresklerle süslenmiş odalarıyla sizi büyüleyecek.

RZA Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Kapadokya, benzersiz doğasıyla birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış bir yer. Yüzlerce yıldır hoşgörü felsefesinin güncel yaşama nüfuz ettiği kültürel bir coğrafya olmuş Kapadokya...

Jerveni Boutique Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Otelimizin bir köşesinde açmış olduğumuz küçük mübadele müzesinde dedelerimizin ve ninelerimizin yanlarında getirdikleri evrak, kılık kıyafet ve ev eşyaları sergilenmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mustafapaşa Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır