Kaymaklı Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaymaklı Otelleri

Crystal Kaymaklı Hotel & Spa

Kaymaklı / Kapadokya / Nevşehir
Crystal Kaymaklı Hotel & Spa, Kaymaklı kasabasının merkezinde olup, dünyaca meşhur Kaymaklı yer altı şehirlerinin hemen yanında bulunmaktadır. Otelimiz 12.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Söz konusu alanın 6.

Gamirasu Junior

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın bu geleneksel taş evi birçok kuşaktır ailemize aittir. Asırlık evimizde misafir olarak sizi Türk misafirperverliğini ve geleneksel köy yemeklerini deneyimlemeye davet ediyoruz.

Hilem Cave House

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
ilem Cave House ; Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı kasabasında 600 yıllık balayı ve suit odalardan oluşan mağara odalarımızda size huzur dolu bir tatilin kapılarını sonuna kadar açarken, sunduğu geniş imkanlarla “butik otel” kavramını bir ad

Dilek Tepesi Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Otelimizin konumu vadi manzaralıdır, sabah balonların uçuşunu terasımızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Eski tarihi bir evin restorasyonunu yaparak hizmete açılan otelimiz, mağara ve kemer odalardan oluşan bir aile işletmesidir.

Öykü Evi

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
“Burada bir gece geçirdiğinizde sizin de bir öykünüz olacak” Ürgüp’e bağlı Ayvalı köyünde Gomeda vadisinin devamında, yeşillikler içerisindeki bir dere kenarında kurulu.

Valley Inn Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Kültür Turizmi denince akla ilk gelen Güzel Atlar Diyarı diye bilinen Kapadokya'da konaklayabileceğiniz butik oteli aratmayacak farklılıklarıyla 4 double, 1 suit ve 1 balayi süitinden oluşan nefis bir otel gerçekleştirdik sizler için...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaymaklı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır