Kavak Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kavak Otelleri

Valley Inn Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Kültür Turizmi denince akla ilk gelen Güzel Atlar Diyarı diye bilinen Kapadokya'da konaklayabileceğiniz butik oteli aratmayacak farklılıklarıyla 4 double, 1 suit ve 1 balayi süitinden oluşan nefis bir otel gerçekleştirdik sizler için...

Babayan Evi Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Otelimiz birbirinden tamamen farklı 15 çok özel kaya ve geleneksel taş odasından oluşmaktadır. Otelimiz,nefes kesici manzarasıyla Türkiye'nin otantik köy hizmet kalitesi ve seçkin ekibiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Öykü Evi

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
“Burada bir gece geçirdiğinizde sizin de bir öykünüz olacak” Ürgüp’e bağlı Ayvalı köyünde Gomeda vadisinin devamında, yeşillikler içerisindeki bir dere kenarında kurulu.

Dilek Tepesi Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Otelimizin konumu vadi manzaralıdır, sabah balonların uçuşunu terasımızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Eski tarihi bir evin restorasyonunu yaparak hizmete açılan otelimiz, mağara ve kemer odalardan oluşan bir aile işletmesidir.

Gamirasu Junior

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın bu geleneksel taş evi birçok kuşaktır ailemize aittir. Asırlık evimizde misafir olarak sizi Türk misafirperverliğini ve geleneksel köy yemeklerini deneyimlemeye davet ediyoruz.

Hilem Cave House

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
ilem Cave House ; Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı kasabasında 600 yıllık balayı ve suit odalardan oluşan mağara odalarımızda size huzur dolu bir tatilin kapılarını sonuna kadar açarken, sunduğu geniş imkanlarla “butik otel” kavramını bir ad

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kavak Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır