Yardım

Çavuşin Otelleri

En uygun Çavuşin otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Pigeon Valley Hotel

Çok İyi
8.0
Üçhisar, Kapadokya,Nevşehir
Otelimiz hizmet kalitesini her zaman bir üst seviyeye çıkartarak değerli misafirlerine aile ortamında Kapadokya’nın merkezi Uçhisar'da eşsiz güzellikler içinde huzurlu bir tatil sunmaktadır.
Çok İyi
8.0

İn Stone House

Müthiş
9.1
Göreme, Kapadokya, Nevşehir
Otelimiz Kapadokya Göreme Milli Parkı içerisinde bulunmaktadır. Kapadokya'nın en güzel şapkalı peri bacalarına yürüyüş mesafesindedir. Kapadokya'nın eşsiz güzellikleri içerisinde bulunan Çavuşin Köyünde 1986 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.
Müthiş
9.1

Underground Cave Suites Hotel

Müthiş
10.0
Kapadokya, Nevşehir
Tesisimiz 13 odalı bir butik oteldir. 5 adet odamızda jakuzi bulunmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Tv, minibar, ısıtma, gardrop, banyo, duş, buklet malzemeleri, ayrıca iki adet odamızda türk hamamı (kurna) bulunmaktadır. 4 adet odamız balkonludur.
Müthiş
10.0

Heritage Cave Inn Hotel

2.7
Çavuşin, Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın Çavuşin Köyü'nde bulunan Heritage Cave Inn, mağaraları ve eski taş odalarıyla eşsiz bir mimariye sahiptir. Yerel mimariyi temsil eden eski evlerle çevrili tesisin terası panoramik manzaralara bakmaktadır.
2.7

Bala Cave House

Avanos, Nevşehir
1930-1950'den beri kaya ve taş mimari yapı, birebir restorasyonu yapılarak konuklarımıza sunulmuştur. Odalarda konfor ve sıcaklık ön plandadır. Özel Tasarım el yapımı objeler bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor