Çavuşin Otelleri

Çavuşin otelleri, en uygun Çavuşin otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çavuşin Otelleri

İn Stone House

Göreme / Kapadokya / Nevşehir
Otelimiz Kapadokya Göreme Milli Parkı içerisinde bulunmaktadır. Kapadokya'nın en güzel şapkalı peri bacalarına yürüyüş mesafesindedir. Kapadokya'nın eşsiz güzellikleri içerisinde bulunan Çavuşin Köyünde 1986 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Prime Cappadocia Suites

Çavuşin / Kapadokya,Nevşehir
Prime Cappadocia Suites; mağara otelleri ile ünlü Kapadokya'nın en eski yerleşim yerlerinden ve en güzel destinasyonlarından biri olan Çavuşin Kasabası'ndadır.

Saudade

Kapadokya / Nevşehir
Her zevke hitap eden leziz gözlemeler, ekstra lezzetler, dilediğin hamur ve kenar seçenekleri Saudade'de! Üstelik çok avantajlı kampanyalarla.

The Village Cave Hotel

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Duvarlarında tarihin çekiç izlerini taşıyan günümüz lüks ve konforunu tarihteki doğallığıyla yaşayabileceğiniz büyüleyici bir atmosfer.

Jacob's Cave Suites

Kapadokya / Nevşehir
Tarih, doğa ve kültürün buluştuğu Nevşehir'e 12 km mesafede, Göreme milli parkı sınırları içinde yer alan Çavuşin Eski Rum Köyü'nde bulunan Jacobs Cave Suites; misafirlerine tarihi mekanlarla iç içe bir konaklama alternatifi sunuyor.

Turbel Cave Hotel

Kapadokya / Nevşehir
Turbel Cave Hotel, Çavuşin Köyü'ndeki restore edilmiş bir taş binada yer almaktadır. Tesis, eski köy evlerinin panoramik manzarasını sunan bir terasın yanı sıra taş duvarlı mağara odaları ve tonozlu odalar ile hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çavuşin Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır