Avanos Otelleri

Bu yerdeki 36 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Avanos Otelleri

Avanos Suites

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Avanos Suites, 6 yıldır faaliyettedir. Toplamda 12 odadan oluşmakta olup, odalarda; Wi-Fi, klima, Lcd TV, minibar, gardrop, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Suhan Cappadocia Hotel & Spa

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Bölgenin en yüksek kapasiteli oteli olarak, 2011 yılında siz misafirlerine kapılarını açan SUHAN Cappadocia, Avanos şehir merkezinde olup, Kızılırmak nehri kenarındadır. Avanos’un Antik Devirdeki adı Venessa, Zuwinasa ya da Ouenasadır.

Bayer Stone House

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Avanos’un en eski mahallesinde, en tepesinde ve en güzel manzaralarından birine sahip olan otelimiz tarihi bir konaktır. Full Kızılırmak Avanos ve Kapadokya manzarasına sahiptir otelimiz. Toplamda 5 odamız bulunmaktadır.

Bir Kedi Villa

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Bir Kedi'nin Villa'nın otantik odalarında oturma alanı ve ısıtma mevcuttur. Ayrıca ücretsiz banyo malzemeleri, duş ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo bulunmaktadır.

Yörük Stone House

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Otelimiz Kapadokya Bölgesinde ve Avanos ilçesinde eski, tarihi bir konaktır.Otelimizde 5 oda mevcuttur.2 odamız taş ve kaya içine oyulmuş bir odamız sadece taş diğer iki odamız taş duvar ve ahşap tavandan yapılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Avanos Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır