Kaleiçi(Suna-İnan Kıraç) Müzesi Otelleri

En uygun Kaleiçi(Suna-İnan Kıraç) Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaleiçi(Suna-İnan Kıraç) Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Kaleiçi Müzesi, Antalya Kaleiçi' nde her ikisi de korunması gerekli kültür varlığı olarak tescil edilmiş iki binada yer alan özel bir müzedir. Yapılardan birisi bir ortodoks kilisesi, diğeri geleneksel bir Türk evidir. Harap durumdaki yapıları satın alan Suna ve İnan Kıraç, 1993-1995 yılları arasında onarımı tamamlamış; 1996 yılında müzeye çevirmiştir

Denizhan Otel

Hasim Iscan Kültür Merkezi / Muratpasa / Antalya
Antalya merkez'de sakin, huzurlu Denizhan Otel konfor ve rahatliginiz düsünülerek düzenlenmis odalarimizda konaklamaktan keyif alacaksiniz.

Öztürk Otel

Gençlik / Muratpaşa / Antalya
Tesisimizde dekarasyon olarak sadelik esas alınmıştır.Tüm konaklama birimlerinde standart olarak led tv , saç kurutma makinası ve banyo mevcuttur.Suit odaların bir kısmında özel oturma alanlarıda bulunmaktadır.

Ersoy Aga Otel Pansiyon

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Otelimiz Antalya Şehir Merkezinde Olup Şehrin Gürültüsünden Uzaktır.

Comfort Başaran Otel

Muratpaşa / Antalya
Otelimiz Antalya şehir merkezi'ndedir. Markantalya - şarampol caddesi -kapalıyol yürüme mesafesi 5 dakikadır.

Privado Hotels

Muratpasa / Antalya
Privado Hotels 54 odali sehir oteli olarak hizmet vermektedir.Sehir merkezine yürüyüs mesafesinde , havalimani ve otogara 8-10 km uzaklikta, nezih, sakin , aile otelidir.

Kayalar Otel

Muratpaşa / Antalya
120 Kişilik Restoran, 300 Kişilik toplantı salonu, Altona Cafe & Bar, Türk Hamamı, Sauna, Vitamin Bar ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca, hotel genelinde 24 saat aktif jeneratör de bulunmaktadır. Hava alanına uzaklığımız 10 Km'dir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaleiçi(Suna-İnan Kıraç) Müzesi Hakkında

Kaleiçi(Suna-İnan Kıraç) Müzesi Otelleri Kaleiçi Müzesi, Antalya Kaleiçi' nde her ikisi de korunması gerekli kültür varlığı olarak tescil edilmiş iki binada yer alan özel bir müzedir. Yapılardan birisi bir ortodoks kilisesi, diğeri geleneksel bir Türk evidir. Harap durumdaki yapıları satın alan Suna ve İnan Kıraç, 1993-1995 yılları arasında onarımı tamamlamış; 1996 yılında müzeye çevirmiştir. İki katlı konut binası 19.yüzyıl Kaleiçi yaşantısını özel efektlerle sunan bir değişik etnografya müzesi olarak düzenlenmiştir. Kına gecesi, kahve ikramı, damat tıraşı gibi günlük hayattan kesitler canlandırılmaktadır. Aya Yorgi Kilisesi adındaki ortodoks kilisesi ise konser ve çeşitli sanat etkinliklerinin de düzenlendiği bir mekandır. Suna ve İnan Kıraç çiftinin çini koleksiyonu da bu binada sergilenir. Atatürk'e hediye edilen çini Türkiye haritası gibi değerli eserler mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır