İyidere otelleri

En uygun İyidere otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İyidere Otelleri

Genel Bilgi

İyidere, Rize ilinin bir ilçesidir. İyidere, yeşilliklerin sonsuz olduğu bir yer gibidir. İyidere ilçesinin, sahilleri oldukça ilgi çekicidir. Turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği Metropol ilçe İyidere, plajlarıyla namını birkaç sene sonra tüm Türkiye'de duyuracağına kesin gözüyle bakılmaktadır. Ayrıca son yapılan ölçümlerde deniz suyunun son derece te

Babillon Hotel

Iyidere / Rize
Karadeniz' in tam kenarinda,dalga sesleri ile sik ve zevkli bir anlayisi lüks ve konforla bulusturan Babillon Hotel in ayricaliklarla dolu dünyasina hosgeldiniz.

Mori Sport Hotel

İyidere / Rize
Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Her odada düz ekran kablo TV vardır. Bazı odalar dağ, havuz veya bahçe manzaralıdır. Odalar duşlu özel banyoya sahiptir. Mori Sport Hotel'de ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Kaf Dağı Konak Otel

Derepazari / Rize
Kaf Dağı Konak Otel; Siz değerli konuklarımız için hazırladığımız Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin harmanı olan ve aynı zamanda doğu Karadeniz sivil mimari örneklerinin yaşatıldığı 21. Yüzyılda yapılmış 18.

Ricosta Hotel

Merkez / Rize
Bir yanda Karadeniz’in uçsuz bucaksız maviliği, bir diğer yandaysa yeşilin birbirinden farklı tonlarını barındıran doğal güzellikleri arasında yer alan Hotel Ricosta, Karadeniz Sahili'nin en güzide şehirlerinden Rize’de, misafirlerini denize sıfır konumu

Rhisos Otel

Rize Merkez / Rize
Rhisos Otel 34 odasıyla Rize Merkez'de konumlanmaktadır ve oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Keleş Otel

Merkez / Rize
Karadeniz sahilindeki Kültür Parkı'nın yanında bulunan Otel Keleş, tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve 24 açık resepsiyon hizmeti vermektedir. Otelin, tüm odalarında TV, Minibar ve Klima bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İyidere Hakkında

İyidere Otelleri İyidere, Rize ilinin bir ilçesidir. İyidere, yeşilliklerin sonsuz olduğu bir yer gibidir. İyidere ilçesinin, sahilleri oldukça ilgi çekicidir. Turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği Metropol ilçe İyidere, plajlarıyla namını birkaç sene sonra tüm Türkiye'de duyuracağına kesin gözüyle bakılmaktadır. Ayrıca son yapılan ölçümlerde deniz suyunun son derece temiz olduğuda belirtilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır