İtalyan Sinagogu Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İtalyan Sinagogu Otelleri

Genel Bilgi

talyan Sinagogu, diğer bilinen adıyla “Kal de los Frankos”, 1862 yılında Italya Kralı’nın himayesinde kurulan “İstanbul İspanyol Portekiz Ritinde Yabancılar Yahudi Cemaati” 1800lü yılların sonlarına doğru bugünkü Şair Ziya Paşa Yokuşunda kurulur. 1931 senesinde, orijinal bina yıkılmış yerine bugünkü yeni sinagog İtalyan Yahudi Cemaati tarafından in

Pera Port Hotel by Ferman

Karaköy / Beyoglu / Istanbul /
Otel binamiz ilk olarak 1400'lü yillarda bir hastane olarak insa edilmis ve 1875 yilinda restore edilmistir. Tüm bu yillar ve çaba sonucunda, basariyla yenilenmistir.

Amiral Palace Hotel

Sultanahmet / Fatih / Istanbul /
Tarihi Sultanahmet yarimadasinin merkez konumunda yer alan otelimiz Ayasofya'ya sadece 5 dakikalik yürüme mesafesindedir. Otelde, ücretsiz Wi-Fi'li konuk odalari ve Türk restorani bulunmaktadir. Otelin klimali odalarinda sik mobilyalar mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

İtalyan Sinagogu Hakkında

İtalyan Sinagogu Otelleri talyan Sinagogu, diğer bilinen adıyla “Kal de los Frankos”, 1862 yılında Italya Kralı’nın himayesinde kurulan “İstanbul İspanyol Portekiz Ritinde Yabancılar Yahudi Cemaati” 1800lü yılların sonlarına doğru bugünkü Şair Ziya Paşa Yokuşunda kurulur. 1931 senesinde, orijinal bina yıkılmış yerine bugünkü yeni sinagog İtalyan Yahudi Cemaati tarafından inşa edilmiştir. Gotik stilde cephesi ve mermer merdivenleri ile görülmeye değer bir sanat eseridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır