İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 653 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

Grand Marcello Hotel

Laleli / Fatih / Istanbul
İstanbul’un iş ve ticaret merkezlerinin kesişme noktası Fatih’te hizmet veren Grand Marcello Hotel, merkezi konumu, konforlu odaları ve geniş olanaklarıyla hem iş, hem de tatil odaklı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor.

Hotel Best İstanbul

Aksaray / Fatih / İstanbul
Odalarımız apart şeklinde planlanmış olup, her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde dizayn edilmiştir. Odalarımız full eşyalı olup, kaliteli mobilyalar ile döşenmiştir. Odalarımız 2-3 veya 4 kişinin rahatlıkla kalabilmektedir.

Hotel Erciyes

Aksaray / Fatih / İstanbul
Hotel Erciyes 25 yıldır aynı lokasyonda hizmet veren, önceliği misafirlerimizin memnuniyeti olan sıcak bir aile otelidir.

Valens Hotel Downtown

Aksaray / Fatih / İstanbul
İstanbul’un tarihi yarım adasında bulunan Valens Hotel Downtown ayrıcalıklı kaliteli konforlu ve güleryüzlü hizmet anlayışı uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Seyri İstanbul Hotel

Fatih / İstanbul
Seyri İstanbul Hotel, İstanbul'un Fatih semtinde Süleymaniye Cami'ye 400 metre ve Kapalıçarşı'ya 1 km mesafede yer alır. Otelde düz ekran TV sağlanır. Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır.

Artı Boutique Hotel

Aksaray / Fatih / İstanbul
Boutique Artı Hotel İstanbul, iyi döşenmiş, temiz ve uygun fiyatlı odalar ile konuklarına son derece konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri Küçük bir konakla faaliyete geçen kampüs bugün 2.500 civarında öğrencisi, 1.100 akademik ve 657 sayılı yasaya bağlı 2.525 personeli ile faaliyet gösteren büyük ve seçkin bir Tıp Fakültesi olarak gelişimini hızla sürdürmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır