Yardım

Loading...
Sırala

Polonezköy Country Club

Müthiş
9.1
Polonezköy, Beykoz, İstanbul
Polonezköy Country Club, birçok farklı hayvan türünün özgür ve güvenli bir şekilde yaşama fırsatı bulduğu "Polonezköy Hayvanat Bahçesi Doğal Yaşam Parkı"nda İstanbul'un ormanlarında farklı bir konaklama deneyimi sunuyor.
Müthiş
9.1

İstanbul Tatil Köyleri

Eşsiz güzelliği ile şarkılara ilham veren ve dünyanın en çok turist ağırlayan şehirlerinden olan İstanbul'da; kalabalıktan uzak, sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak mümkün. Şehrin içinde veya şehre yakın ama aynı zamanda doğayla da baş başa kalacağınız İstanbul tatil köyleri, otelz.com’da ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatı ile ziyaretçilerini bekliyor.

İstanbul Tatil Köyleri Her Şey Dahil

Hızlıca ulaşım sağlayabileceğiniz ve şehrinizden uzaklaşmadan farklı bir atmosferle rahatlayacağınız İstanbul tatil köyleri, her şey dahil konseptiyle size keyifli anlar vadediyor. Siz de her şey dahil tatil köylerinde konaklayarak otelinizin tüm hizmetlerinden faydalanıp gün boyu yemek ve ikramları tadabilirsiniz. Ayrıca alkolsüz içeceklerin tamamı ve yerli alkollü içecekler de otel tarafından ücretsiz sunulur. 

Siz de tabiatın eşsiz güzellikleri içinde sakin bir tatilin ve otel konforunun bir arada olduğu bir deneyim arıyorsanız İstanbul her şey dahil tatil köylerini tavsiye ederiz.

İstanbul Tatil Köyleri Fiyatları

İstanbul tatil köyleri fiyatları, kriterleriniz doğrultusunda şekillenmektedir.  Cebinize en uygun seçeneğin kolayca bulunacağı İstanbul tatil köylerinin fiyatları; kalacağınız süre ve gideceğiniz zaman aralığına göre değişiklik gösterir. 

İstanbul’a Yakın Tatil Köyleri

İstanbul çevresinde bulunan il ve ilçelerde bulunan tatil köyleri, özellikle hafta sonu tatilini değerlendirmek için harika bir tercih. Birçoğu doğa dostu olarak tasarlanmış tatil köylerinde, şehrin stresinden uzakta keyifli anlar geçirebilirsiniz. 

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor