İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Otelleri

En uygun İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Qua Hotel

Bagcilar / Istanbul
Qua Hotel, İstanbul'un ana arterlerinin kesişme noktası Mahmutbey'de önemli iş ve alışveriş merkezlerin yakınında modern ve konforlu kusursuz bir konaklama deneyimi yaşayabilmeniz için bekliyoruz.

Prime Suites

Mahmutbey / Bağcilar / İstanbul
Prime Suites, İstanbul Mahmutbey'de hizmet vermektedir.

Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey

Mahmutbey / Bagcilar / Istanbul
Yüksek konforun Mahmutbey Istanbul’daki adresi Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey, business konseptiyle is konaklamalarinda oldugu kadar, 5 yildizli konaklama seçenekleriyle diger misafirleri için de çok özel ayricaliklar vadediyor.

Qua Comfort Hotel

Mahmutbey / Bağcilar / İstanbul
Konforlu hizmet seçenekleri ile sizi konuk edecek olan Qua Comfort Hotel, zengin mutfağı, toplantı salonları, etkinlik hizmetleri ve transfer seçenekleri ile sizin için her detayı düşünür.

Tryp By Wyndham Istanbul Basin Ekspres

Mahmutbey / Bagcilar / Istanbul
Istanbul’un en önemli is merkezlerinden biri haline gelen, Atatürk Havalimani’ni TEM’e baglayan Basin ekspres yolu üzerinde bulunan otelimiz, havalimanina 5 km, Istanbul yeni havalimanina ise 20 KM Dünya Ticaret Merkezi, Istanbul Fuar Merkezi ve CNR Fuar

Centro WestSide by Rotana

Güneşli / Bağcilar / İstanbul
Modern iş merkezleri, büyük alışveriş merkezleri ve önde gelen sergi ve kongre merkezleriyle çevrili olan Centro WestSide, hem iş hem de tatil amacıyla seyahat eden ve merkezi bir lokasyonda makul fiyata kalite arayan zevk sahibi gezginler için ideal kon

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Hakkında

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Otelleri Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulmuştur. İlk öğrencilerini 2011 yılında almıştır, 2011-2012 öğretim döneminde eğitime başlamıştır. 7 fakültesi ve 22 programı bünyesinde bulunduruyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır