İstanbul 3. Murat Türbesi Otelleri

En uygun İstanbul 3. Murat Türbesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul 3. Murat Türbesi Otelleri

Genel Bilgi

Golden Horn İstanbul

Fatih / İstanbul
Golden Horn'un geniş odalarında düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Her odada emanet kasası, telefon, özel banyoda ise saç kurutma makinesi vardır. Golden Horn'un panoramik İstanbul manzaralı terasında zengin kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Vogue Hotel Supreme İstanbul

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
İstanbul'un en önemli tarihi merkezlerinden olan Sultan Ahmet semtinde, merkezi bir konuma sahip bu lüks otel, tarihi kentin önemli kültürel simgeleriyle çevrilidir. Otel, İstanbul’da gezip görmek istenebilecek tüm tarihi mekanlara çok yakındır.

Turkart Hotel

Fatih / İstanbul
A short walk from the Blue Mosque, with panoramic views over Istanbul's historic district of Sultanahmet, this Ottoman mansion offers cosy rooms with free wireless internet access and breakfast included.

Aya Sultanahmet Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Aya Sultanahmet Hotel, restoranından İstanbul Boğazı'na ve Marmara Denizi'ne hakim, Şarap Kav'ında Selçuklu ve Osmanlı Dönemi'nden tarihi kalıntılar barından, ödüllü mimarlar tarafından lüks bir şekilde dizayn edilmiştir.

Genius Hotel İstanbul

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Genius Hotel İstanbul'da tam anlamıyla Sultanahmet'in kalbinde, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'ne 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Tüm odalarımız kaliteli otel kategorisine göre döşenmiştir ve büyüklükleri 16 ile 30 m2 arasındadır.

Biz Cevahir Hotel Sultanahmet

Fatih / İstanbul
Osmanlı döneminden kalma, yenilenmiş bir binada yer alan Biz Cevahir Hotel Sultanahmet'in odalarında sigara içilmemektedir. Şık mobilyalarla döşenmiş odaların hepsinde düz ekran TV ve iPod yuvası bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul 3. Murat Türbesi Hakkında

İstanbul 3. Murat Türbesi Otelleri Ayasofya Camii on bahcesindeki 54 sandukali ve kosegen ucuncu buyuk turbedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır