İncekum Plajı Otelleri

En uygun İncekum Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İncekum Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Alanya’ nın 25 kilometre batısındadır. Karayolu kenarında otopark alanı vardır. Deniz ve plaj kumsaldır. Altın sarısı rengindeki kum olağanüstü incelikte ve vücuda yapışmayan türdendir. Bu nedenle bölgeye İncekum denmiştir. Plaj yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda ve geniş bir koyun içindedir. Denizin derinliği on adım sonra diz boyuna ancak varır. Özell

Hayat Sitesi

Avsallar / Alanya / Antalya
Odalarda banyo mevcuttur. Birbirinden ayrılmış yatak odaları mevcuttur. Bunların dışında, odalarda oda kasası mevcuttur. Mutfak köşesinde buzdolabı mevcuttur. İnternet erişimi, telefon ve televizyon en uygun konforu sağlamaktadır.

Özkaymak İncekum Hotel

İncekum / Alanya / Antalya
Havalimanına 100 km., Alanya şehir merkezine 23 km., Antalya şehir merkezine 110 km. Otelimiz Antalya sahillerinde mavi ile yeşilin buluşma noktası Alanya Avsallar beldesinde deniz kıyısında misafirlerine hizmet vermektedir.

Odessa Otel

Avsallar / Alanya / Antalya
Akdeniz'in incisi Alanya Avsallar'da Odessa Otel butik otel olup oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir , herşeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş, 30 odası, 80 yatak kapasitesi, deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel personeli ile evinizin rah

Yücesan Hotel

Avsallar / Alanya / Antalya
Otelimiz 2 kişilik odalar , 3 kişilik odalar ve Aile odası 4 kişilik odalar şeklinde Deniz ve doğa manzaralıdır.

Özgör Apart Otel

Alanya / Antalya
Apartımız odalarımız 1+1 60 m2 5 kişiye rahatlıkla konaklama kapasitesinde olup, internet kullanımı ücretsizdir. Odalarımızda dağ ve deniz manzarası bulunmaktadır. Ev ortamında rahat bir konaklama için siz misafirlerimizi apartımıza bekliyoruz.

Forest Park Avsallar

Avsallar / Alanya / Antalya
Forest Park Avsallar, 35 odası ile hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İncekum Plajı Hakkında

İncekum Plajı Otelleri Alanya’ nın 25 kilometre batısındadır. Karayolu kenarında otopark alanı vardır. Deniz ve plaj kumsaldır. Altın sarısı rengindeki kum olağanüstü incelikte ve vücuda yapışmayan türdendir. Bu nedenle bölgeye İncekum denmiştir. Plaj yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda ve geniş bir koyun içindedir. Denizin derinliği on adım sonra diz boyuna ancak varır. Özellikle yüzmeyi yeni öğrenen çocuklar için ideal bir plajdır. Plaja giriş ücretsizdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır