İncekum Plajı Otelleri

İncekum Plajı otelleri, en uygun İncekum Plajı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İncekum Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Alanya’ nın 25 kilometre batısındadır. Karayolu kenarında otopark alanı vardır. Deniz ve plaj kumsaldır. Altın sarısı rengindeki kum olağanüstü incelikte ve vücuda yapışmayan türdendir. Bu nedenle bölgeye İncekum denmiştir. Plaj yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda ve geniş bir koyun içindedir. Denizin derinliği on adım sonra diz boyuna ancak varır. Özell

Hayat Sitesi

Avsallar / Alanya / Antalya
Odalarda banyo mevcuttur. Birbirinden ayrılmış yatak odaları mevcuttur. Bunların dışında, odalarda oda kasası mevcuttur. Mutfak köşesinde buzdolabı mevcuttur. İnternet erişimi, telefon ve televizyon en uygun konforu sağlamaktadır.

Özkaymak İncekum Hotel

İncekum / Alanya / Antalya
Havalimanına 100 km., Alanya şehir merkezine 23 km., Antalya şehir merkezine 110 km. Otelimiz Antalya sahillerinde mavi ile yeşilin buluşma noktası Alanya Avsallar beldesinde deniz kıyısında misafirlerine hizmet vermektedir.

Yücesan Hotel

Avsallar / Alanya / Antalya
Otelimiz 2 kişilik odalar , 3 kişilik odalar ve Aile odası 4 kişilik odalar şeklinde Deniz ve doğa manzaralıdır.

Özgör Apart Otel

Alanya / Antalya
Apartımız odalarımız 1+1 60 m2 5 kişiye rahatlıkla konaklama kapasitesinde olup, internet kullanımı ücretsizdir. Odalarımızda dağ ve deniz manzarası bulunmaktadır. Ev ortamında rahat bir konaklama için siz misafirlerimizi apartımıza bekliyoruz.

Villa Duru

Avsallar / Alanya / Antalya
Villamız ailelere özeldir. Villamızın kendine ait dışardan gözükmeyen özel yüzme havuzu ve geniş bahçesi bulunmaktadır. Bahçemizde mevsimine göre yetişen mevya ve organik sebzelerden misafirlerimiz faydalanmaktadır.

Aska Just In Beach

Alanya / Antalya
2 Ana 1 ek binadan oluşan tesisimiz toplam 248 oda 550 yatak kapasitesine sahiptir. Ek binamız alt geçitle ana binaya bağlanmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İncekum Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İncekum Plajı Hakkında

İncekum Plajı Otelleri Alanya’ nın 25 kilometre batısındadır. Karayolu kenarında otopark alanı vardır. Deniz ve plaj kumsaldır. Altın sarısı rengindeki kum olağanüstü incelikte ve vücuda yapışmayan türdendir. Bu nedenle bölgeye İncekum denmiştir. Plaj yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda ve geniş bir koyun içindedir. Denizin derinliği on adım sonra diz boyuna ancak varır. Özellikle yüzmeyi yeni öğrenen çocuklar için ideal bir plajdır. Plaja giriş ücretsizdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır