Ilgın Otelleri

En uygun Ilgın otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ilgın Otelleri

Genel Bilgi

Antik çağlardan günümüze kalan Ilgın, yüzyıllardır pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, özellikle Anadolu Selçukluları döneminde Konya'nın su şehri olarak değer kazanmıştır. Ilgın Kaplıcaları sayesinde yaz ve bahar aylarında yerli yabancı pek çok turistin ziyaret edip şifa bulduğu Ilgın otellerinde huzuru ve lüksü tatmak için otelz.com'dan rezervas

Garp Hotel

Akşehir / Konya
Sultandağları’nın kuzey eteklerine yerleşmiş “Akşehir Evleri” 150 yıllık tarihi ve kültürü günümüze taşırken, “Garp Hotel” doğa ile tarihin kucaklaştığı bu mahallenin sokaklarında oynayan haşarı bir çocuktur adeta.

Grand Hotel Aksehir

Akşehir / Konya
Grand Hotel Akşehir olarak, güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışı, uzman personeli ile siz değerli misafirlerimize evinizdeki rahatlığı sunuyoruz.

Küçük Ağa Konağı

Akşehir / Konya
Akşehir Tarihi Arastası'nda bulunan konağımız, yapıldığı dönemin en görkemli yapılarından biridir. 1900’lü yılların başlarında Kütahya Tavşanlı’dan gelen ustalar tarafından inşa edilmiştir.

Aksehir Elitt Otel

Akşehir / Konya
Otelimiz akşehirde olunum şehrin tam merkezinde bulunmaktadı. 3 yıldıza sahiptir.Nasredin Hoca türbesine 700 metre uzaklıktadır.BB hizmet vermektedir.Restaurantımızda ızgara ve sulu yemek çeşitleri ayrıca alkollü alkölsüz içeçek hizmeti vermektedir.

Özpark Hotel

Akşehir / Konya
Özpark Hotel, Nasreddin Hoca Gülmece Parkı'na 450 m, Nasreddin Hoca Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi'ne 650 m mesafede bulunuyor.

Novotel Konya

Selçuklu / Konya
Konya Havaalanına 10 km, tren istasyonuna 5 km ve Konya Otogarı'na 8,5 km uzaklıkta konumlanan Novotel Konya Otel, TÜYAP Kongre Merkezi’ne 14 km, turistik lokasyonlara ve Kulesite AVM gibi popülasyonun yoğunlaştığı alanlara ise yürüme mesafesi içindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ilgın Hakkında

Ilgın Otelleri

Antik çağlardan günümüze kalan Ilgın, yüzyıllardır pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, özellikle Anadolu Selçukluları döneminde Konya'nın su şehri olarak değer kazanmıştır. Ilgın Kaplıcaları sayesinde yaz ve bahar aylarında yerli yabancı pek çok turistin ziyaret edip şifa bulduğu Ilgın otellerinde huzuru ve lüksü tatmak için otelz.com'dan rezervasyonunuzu yaptırabilir, kültürel ve doğal güzellikleri aynı anda yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

Başta egzama, cüzzam, felç, sinir, akciğer iltihaplanmaları, böbrek, idrar yolları ve kadın hastalıkları tedavilerinde kullanılan şifalı suları ve termal otelleriyle Ilgın Kaplıcaları hem Konya'nın hem de ülkemizin en önemli sağlık merkezleri arasında yer alır. Ilgın'a bağlı Aşağıçiğil Kasabası'nda böbrek hastalıkları için doğal bir ilaç olan Aşağıçiğil kaynak suları ise bölgeye gelen turist sayısını ve ilgisini arttırma özelliği ile Ilgın'da görmeniz gereken yerler arasında yer almakta. Roma döneminden kalma bu kaplıca ve içmelerin yanında Osmanlı döneminin izleri olarak günümüze kalan bedesten ve camiiler ise Ilgın'ı değerli bir turistik merkez haline getiren diğer detaylar. Tarihi ve doğal güzelliklerini modern bir yaşantıyla harmanlayan Ilgın'da eğlence hayatına şahit olmak içinse meşhur Ilgın Gazinosu'na mutlaka gitmelisiniz.

 Sağlık turizminin en önemli bölgelerinden Ilgın'da şifa ve huzur bulmanız dileğiyle…

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır