Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

Silivri Safir Hotel Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 11:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 13:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Yaş kısıtlaması

Tesisimizde sadece 18 ile 85 yaşları arasındaki misafirler kabul edilir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

9 Müthiş

Silivri Safir Hotel

Silivri, İstanbul , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

 • Güvenli Turizm Sertifikası
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Silivri Safir Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Silivri Safir Hotel, 7/24 resepsiyon ve uygun rezervasyon imkanı bulunan otelimizde, ücretsiz otopark, ücretsiz sınırsız internet erişimi, her odada televizyon yayını, klima ve çay-kahve yapma imkanı ve çalışma masası sunmaktadır.

Silivri Safir Hotel Lokasyon Bilgileri

İstanbul Silivri’de yer alan Silivri Safir Hotel, Silivri Devlet Hastanesi, Silivri Rumeli Üniversitesi'ne, Silivri Sahil Plajı'na , Silivri Cezaevi'ne, Vega AVM gibi ve bir çok ticaret merkezine sadece 5 dakika mesafede olması nedeniyle özellikle kısa süreli iş ziyareti yapmak ya da uzun süreli konaklama ihtiyacı karşılamak adına ayrıca ekonomik bir konaklama isteyen misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otelimiz Yeni İstanbul Havaalanı'na sadece 25 dakika mesafededir.
Ekonomik Çift Kişilik Oda 15
Max kişi sayısı : 2 Klima Düz Ekran TV TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Ekonomik ve konforlu konaklama” Ekonomik Çift Kişilik Kahvaltı Hariç odalarımız da, konforlu bir yatak, karasal televizyon yayını, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve ihtiyacınız olan standart gereklilikler mevcuttur. Otelimiz Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesi , Silivri Cezaevi , Silivri Sahil Plajı , Silivri Organize Sanayi gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için Silivri'ye gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için tercih edilmektedir.
Ekonomik Üç Kişilik Oda 25
Max kişi sayısı : 3 Klima Düz Ekran TV TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(3 Adet)
Ekonomik ve konforlu konaklama” Ekonomik Üç Kişilik Kahvaltı Hariç odalarımız da, konforlu bir yatak, karasal televizyon yayını, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve ihtiyacınız olan standart gereklilikler mevcuttur. Otelimiz Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesi , Silivri Cezaevi , Silivri Sahil Plajı , Silivri Organize Sanayi gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için Silivri'ye gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için tercih edilmektedir.
Deluxe Şehir Manzaralı Tek Kişilik Oda 20
Max kişi sayısı : 1 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Konforlu konaklama” Deluxe Şehir Manzaralı Tek Kişilik odamızda, konforlu bir yatak, karasal televizyon yayını, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve ihtiyacınız olan standart gereklilikler mevcuttur. Deluxe Şehir Manzaralı Tek Kişilik odalarımız da bir büyük double yatak mevcuttur.
Deluxe Şehir Manzaralı Çift Kişilik Oda 30
Max kişi sayısı : 2 Jakuzi Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
''Konforlu konaklama” Deluxe Şehir Manzaralı Çift Kişilik odamızda, konforlu bir yatak, karasal televizyon yayını, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve ihtiyacınız olan standart gereklilikler mevcuttur. Deluxe Şehir Manzaralı Çift Kişilik odalarımız da bir büyük double yatak mevcuttur.
Deluxe Şehir Manzaralı İki Ayrı Yataklı Oda 25
Max kişi sayısı : 2 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet)
''Konforlu konaklama” Deluxe Şehir Manzaralı İki Ayrı Yataklı Odamız da, konforlu bir yatak, karasal televizyon yayını, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve ihtiyacınız olan standart gereklilikler mevcuttur. Deluxe Şehir Manzaralı İki Ayrı Yataklı odalarımız da tekli iki adet yatak mevcuttur.
Deluxe Şehir Manzaralı Üç Kişilik Oda 45
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(3 Adet)
Deluxe Şehir Manzaralı Üç Kişilik Oda Konforlu bir konaklamaya ne dersiniz? Deluxe Şehir Manzaralı Üç Kişilik Oda, arkadaşlarıyla iş seyahati yapanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Odalarımızda standart ihtiyaçlarınızın tamamı düşünülmüş olup, konforlu bir konaklama yapmanız için gerekli tüm şartlar yerine getirilmiştir. Otelimiz Silivri Safir Hotel, Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesine , Silivri Sahil Plajına , Silivri Cezaevine , Vega Avm gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için İstanbul’a gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için yoğunlukla tercih edilmektedir.
Deluxe Şehir Manzaralı Dört Kişilik Oda 45
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(4 Adet)
Deluxe Şehir Manzaralı Dört Kişilik Oda “Konforlu bir konaklamaya ne dersiniz?” Deluxe Şehir Manzaralı Dört Kişilik Oda, arkadaşlarıyla iş seyahati yapanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Odalarımızda standart ihtiyaçlarınızın tamamı düşünülmüş olup, konforlu bir konaklama yapmanız için gerekli tüm şartlar yerine getirilmiştir. Otelimiz Silivri Safir Hotel, Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesine , Silivri Sahil Plajına , Silivri Cezaevine , Vega Avm gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için İstanbul’a gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için yoğunlukla tercih edilmektedir.
Deluxe Şehir Manzaralı Aile Suiti Oda 60
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(3 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Deluxe Şehir Manzaralı Aile Suiti Oda “Konforlu bir konaklamaya ne dersiniz?” Deluxe Şehir Manzaralı Beş Kişilik Oda, arkadaşlarıyla iş seyahati yapanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Odalarımızda standart ihtiyaçlarınızın tamamı düşünülmüş olup, konforlu bir konaklama yapmanız için gerekli tüm şartlar yerine getirilmiştir. Otelimiz Silivri Safir Hotel, Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesine , Silivri Sahil Plajına , Silivri Cezaevine , Vega Avm gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için İstanbul’a gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için yoğunlukla tercih edilmektedir.
Deluxe Şehir Manzaralı Kral Suit Daire 120
Max kişi sayısı : 4 Jakuzi Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Deluxe Şehir Manzaralı Kral Suit Daire “Konforlu bir konaklamaya ne dersiniz?” Deluxe Şehir Manzaralı Kral Suit Dairemiz 120 Metrekaredir. Deluxe Şehir Manzaralı Kral Suit Dairemiz de, arkadaşlarıyla iş seyahati yapanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Odalarımızda standart ihtiyaçlarınızın tamamı düşünülmüş olup, konforlu bir konaklama yapmanız için gerekli tüm şartlar yerine getirilmiştir. Otelimiz Silivri Safir Hotel, Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesine , Silivri Sahil Plajına , Silivri Cezaevine , Vega Avm gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için İstanbul’a gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için yoğunlukla tercih edilmektedir.
Deluxe Şehir Manzaralı 1+1 Suit Oda 80
Max kişi sayısı : 3 Jakuzi Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Deluxe Şehir Manzaralı 1+1 Suit Oda “Konforlu bir konaklamaya ne dersiniz?” Deluxe Şehir Manzaralı Suit Oda, arkadaşlarıyla iş seyahati yapanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Odalarımızda standart ihtiyaçlarınızın tamamı düşünülmüş olup, konforlu bir konaklama yapmanız için gerekli tüm şartlar yerine getirilmiştir. Otelimiz Silivri Safir Hotel, Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Rumeli Üniversitesine , Silivri Sahil Plajına , Silivri Cezaevine , Vega Avm gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için İstanbul’a gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için yoğunlukla tercih edilmektedir.
Ekonomik Tek Kişilik Oda 12
Max kişi sayısı : 1 Klima Düz Ekran TV TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet)
Ekonomik Tek Kişilik Kahvaltı Hariç Oda “Ekonomik ve konforlu konaklama” Ekonomik Tek Kişilik Kahvaltı Hariç odalarımız da, Tek kişilik konforlu bir yatak, karasal televizyon yayını, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve ihtiyacınız olan standart gereklilikler mevcuttur. Ekonomik Tek Kişilik Kahvaltı Hariç Odalarımız da Tek kişilik yatak mevcuttur. Otelimiz Silivri Devlet Hastahanesi , Silivri Sahil Plajı , Silivri Rumeli Üniversitesi , Silivri Cezaevi , Silivri Organize Sanayi , Vega Avm gibi bir çok iş merkezlerinin yakınında olması nedeniyle, iş ziyaretleri için Silivri'ye gelenler, öğrenciler, turistik ziyaretler için tercih edilmektedir. Silivri Devlet Hastahanesi : 20 Metre ( 3 Dakika ) Silivri Sahil Plajı : 400 Metre ( 5 Dakika ) Silivri Rumeli Üniversitesi : 1 Km ( 8 Dakika ) Silivri Cezaevi : 1.5 Km ( 10 Dakika ) Silivri Organize Sanayi : 1.5 Km ( 10 Dakika )

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

Alkol satışı yok Romantizm/balayı Aile

Yiyecek & İçecek

Odaya yemek servisi Paket servis olanağı Kahvaltı Salonu

Ortak Alanlar

Mescit Tv odası Asansör Toplantı odası Özel sigara içilen alan Lobi

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar Ses geçirmeyen odalar Vip odalar Engelli odaları Sigara içilmeyen odalar Valizlik Girişte meyve ikramı

Bebek

Bebek karyolası

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Bagaj muhafazası Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Tesis içinde ATM/Bankamatik Tur masası Vale park hizmeti Bilet hizmeti Tur Danışma Özel karşılama sunumları

Mağazalar

Kuaför/Güzellik salonu Alışveriş merkezi Market Hediyelik eşya dükkanı Kuyumcu Butik Optik Gözlük Fotoğrafçı Çiçekçi

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Business center Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Ayakkabı boyama Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Araba kiralama Motorsiklet kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Engelli asansörü Engelli rampası Engelli odası Tekerlekli sandalye rampaları

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika) Doktor (Dışarıdan hizmet)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Bebek dostu Alkollü içecek yok Çevre dostu Deniz manzarası Engelli dostu Evcil hayvan dostu Göl manzarası Şehir merkezi Yetişkin oteli

Yorumlar (5)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
10
Yusuf S***
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
03/31/2021
tek kişi olarak 1 gün için iş amaçlı gelmiştim. gayet memnun kaldım ulaşım konum konusunda merkezi bir bölgede rahat konforlu temizdi odam ailelerin ve şirketlerin tercih ettiği bir otel olarak gözlemledim. saygılı efendi yardımsever personeller vardı sohbet etmeyi çay kahve ikram etmeyi seviyorlardı. İlgileri için teşekkür ederim.
10
Ozan K***
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
03/30/2021
silivri bölgesinde günü birlik uygun fiyatlı otel ararken google üzerinden otelz.com kampayalı otel olarak karşılaştım. hoteli girişimden çıkış saatime kadar memnun kaldım. ekonomik oda rezerve yapmama rağmen hotel müdürü şaban bey müsaitlik olduğu için extra ücret talep etmeden deluxe oda verdi. açık büfe kahvaltı ikram etti. misafir memnuniyetine önem vermeleri gerçekten beni çok mutlu etti. odaları tertemiz yatakları geniş ve konforluydu. küvetli banyoları geniş ve temizdi. yorumu okuyan herkese gerçekten tavsiyemdir . 24 saat oda servisi mevuttu ilgili ve güler yüzlü yardım sever güvenilir prof.personel sahip bir hotel. İlgi ve alakası için kübra hanım ve mehmet bey e teşekkür ederim.
asansör arızalıydı 4.kata çıkmak biraz zor oldu :))
9.7
Ahmet D***
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
03/30/2021
merkezi konumda olmasına rağmen sesiz sakin güvenilir bir hoteldi. İlgili samimi personellere sahip bir tesis. şehir meydanı ve sahile 5 dakika yürüme mesafesinde odaları ferah double büyük yatak mevcut zamanımız otellerinde çok az bulunan küvetli banyosu vardı açıkcası çok rahattı ve temizdi. otel personeli oda girişinden sonra aradı herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığımı sordu çay kahve ikram etmek için sordu böyle şeyler küçük gözükebilir ama beni memnun etti.
herşey güzeldi teşekkür ederim.
10
Damla E***
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
03/30/2021
silivri merkez de bulunuyor fakat dışarda fazla reklam tabelası olmadığı için biraz zor buldum tek bayan olarak biraz tedirgindim fakat personelin hotel girişin de sıcakkanlı karşılaması gğleryüzlü davranması hotele ısınmama gerçekten yardımcı oldu. aile hoteliydi sahipleri kendileriydi gerçekten yardım sever profesyonel otel yönetimi vardı. odam rahat ve temizdi 24 saat oda servisi mevcuttu çay kahve ve su ücretsiz ikramdı ilgileri için teşekkür ederim hotel gece müdürü mehmet bey'e selamlar.
10
Gökhan S***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    İş Seyahati
03/11/2021
temiz güvenilir bir otel gönül rahatlığı ile konaklaya bilirsiniz. otel yönetimine ve çalısanlarına çok tesekkür ederim

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 1

Toplam değerlendirme: 5

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 11:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 13:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Yaş kısıtlaması
Tesisimizde sadece 18 ile 85 yaşları arasındaki misafirler kabul edilir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır