kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Mett Hotel - Beach Resort Bodrum Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 15:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 5 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

Mett Hotel - Beach Resort Bodrum

Bodrum Merkez, Bodrum , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

 • Güvenli Turizm Sertifikası
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Mett Hotel - Beach Resort Bodrum Hakkında Genel Bilgiler

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 72 adet şık ve özenle tasarlanmış oda, 31süit, loft ve villası, açık havuzu, bir geleneksel Türk hamamı, MOI Spa’sı bulunan otel; dinlenmek, deşarj olmak ve iyi vakit geçirmek için ideal bir tatil deneyiminin özlemini çekenlere zengin yeme-içme alternatifleri de sunuyor.

Mett Hotel - Beach Resort Bodrum Lokasyon Bilgileri

Bodrum’un el değmemiş kumsallarından biri olan Haremtan Koyu’nda yer alan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kısa haftasonu kaçamakları ve uzun yaz tatilleri için tam aradığınız yer.
5 Yatak Odalı Havuzlu Villa 370
Max kişi sayısı : 11 Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(4 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Kendi özel girişi olan 5 yatak odalı, 3 katlı Villalar, büyük arkadaş grupları ve kalabalık aileler için gerekli olan geniş mekanı ve kişiye özel gizliliği en iyi şekilde sağlıyor. Her birinin içinde havuzu da bulunan 270 m2 peyzajı yapılmış özel bahçeleri ve bahçede gölgelikli bir yemek bölümü olan Villalar, özellikle uzun konaklamalarda tam bir huzur ve konfor sunuyor. Birinci katta tam donanımlı bir mutfağın yanı sıra yemek odası, oturma odası, üst katta içinde banyosu bulunan bir ana yatak odası ve iki misafir yatak odasının yanı sıra, alt katlarda iki misafir yatak odası daha mevcut.
Stüdyo Deniz Manzaralı Oda 50
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Ege Denizi’ne bakan 50 m2 büyüklüğündeki Studio Deniz Manzaralı Odalarda, iki kişilik konforlu bir yatak bulunuyor. Geniş yaşam alanına üç kişilik konaklamalar için ekstra bir yatak ilave edilebiliyor. 7 metrekare büyüklüğündeki balkonda keyif yapabilir, 180 derece deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Odanın tasarımında dikkat çeken mavi ve toprak tonları, titizlikle seçilmiş aksesuarlar ve detaylara gösterilen özen, odaya ev hissi veriyor.
3 Yatak Odalı Deniz Manzaralı Suit 240
Max kişi sayısı : 6
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
270 m2 özel bahçesinden Ege Denizi’ni seyredebileceğiniz 240 m2 büyüklüğündeki 3 Yatak Odalı Deniz Manzaralı Süit, aile veya arkadaş grupları için son derece uygun. Odada konforlu yataklar, geniş yaşam alanları, tam donanımlı mutfak ve konaklamanız boyunca özel davetlerinizi yapabileceğiniz ya da sadece güneşlenirken keyfini çıkaracağınız geniş bir teras mevcut. Süitin modern ve zarif iç dizaynına, özenle seçilmiş zevkli aksesuarlar renk katıyor.
Villa Poseidon 340
Max kişi sayısı : 4 Özel Havuz
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Bir yanında gün doğumu, bir yanında gün batımıyla Villa Poseidon, otelin en güzel noktasında konumlanıyor. Kendine ait havuzu olan ve 340 m2 bir alana yayılan villada, banyolu ve giyinme odalı 2 yatak odası bulunmaktadır. Tam donanımlı mutfağı bulunan Villa Poseidon’un Türk Hamamı da, özel alanınızda yenilenme ve dinlenme imkanı sunuyor.
Deluxe Aile Deniz Manzaralı Oda 79
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
4 kişilik aileler için uygun olan bu geniş 79m² Deniz Manzaralı Deluxe Aile Odası, 2 yetişkin için konforlu bir çift kişilik yatak, odanın kendi kapısı olan ayrı bir alanında 2 tek kişilik yatak ve 1 banyo ile donatılmıştır. Muhteşem deniz manzaralı bir balkon ile en üst düzeyde konfor sunar ve dinlenmek için idealdir. Deluxe Deniz Manzaralı Aile Odası’nın tasarımı, açık tonlar ve özenle seçilmiş artizan aksesuarlarla tamamlanıyor.
Loft Deniz Manzaralı Oda 100
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Muhteşem Ege Denizi manzarasına hakim 100 m2 açık plan loft. 20 m2’lik terasın yanı sıra 3 yetişkini ağırlayabilecek şekilde döşenmiş olan loft, gün içinde dinlenirken veya gece partilerine devam etmek için daha geniş mekan tercih edenler için ideal. Bohem-şık dokunuşlarla modern bir tasarıma sahip olan odanın ortamı, sıcak ve samimi.
Deluxe Bahçe Manzaralı Oda 43
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Şirin bir bahçenin ardındaki 43 m2 Deluxe Bahçe Manzaralı Odalarda, iki kişilik konforlu bir yatak bulunuyor. Özel teras, serin ve gölge bir alanda dinlenmek için ihtiyacınız olan ek mekanı sağlıyor. Odada sıcak bir atmosfer oluşturmak için aksesuarların titizlikle seçildiği, mavi ve toprak tonları kullanıldığı ve detaylara büyük özen gösterildiği dikkat çekiyor.
Stüdyo Bahçe Manzaralı Oda 50
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Bahçeye açılan 50 m2 büyüklüğündeki Studio Bahçe Manzaralı Odalarda, iki kişilik konforlu bir yatak bulunuyor. Geniş yaşam alanına üç kişilik konaklamalar için ekstra bir yatak ilave edilebiliyor. Teras, serin ve gölge bir alanda dinlenmek için ihtiyacınız olan ek mekanı sağlıyor. Odanın tasarımında dikkat çeken mavi ve toprak tonları, titizlikle seçilmiş aksesuarlar ve detaylara gösterilen özen, sıcak bir atmosfer yaratıyor.
4 Yatak Odalı Villa 309
Max kişi sayısı : 8
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(3 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Kendi özel girişi olan 4 yatak odalı, deniz manzaralı 3 katlı Villalar, büyük arkadaş grupları ve kalabalık aileler için gerekli olan geniş mekanı ve kişiye özel gizliliği en iyi şekilde sağlıyor. Her birinin 270 m2 peyzajı yapılmış özel bahçeleri ve bahçede gölgelikli bir yemek bölümü bulunan Villalar, özellikle uzun konaklamalarda tam bir huzur ve konfor ortamı sunuyor. Birinci katta tam donanımlı bir mutfağın yanı sıra yemek odası, oturma odası, üst katta içinde banyosu bulunan bir ana yatak odası ve bir misafir yatak odasının yanı sıra, alt katlarda iki misafir yatak odası daha mevcut.
Deluxe Deniz Manzaralı Oda 43
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Ege Denizi’ne bakan 43 m2 büyüklüğündeki Deluxe Deniz Manzaralı Odalar, iki kişilik konforlu bir yatakla döşenmiş. Dileyen misafirler için ek yatak ilave edilebilir. Özel teras, odanızın konforunda güneşten bol bol yararlanmanızı sağlıyor. Odanın dekorasyonunda dikkat çeken mavi ve toprak tonları, titizlikle seçilmiş aksesuarlar ve detaylara gösterilen özen, sıcak bir atmosfer yaratıyor.
Deluxe Aile Bahçe Manzaralı Oda 79
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
4 kişilik aileler için uygun olan geniş 79 m² Bahçe Manzaralı Deluxe Aile Odası, 2 yetişkin için konforlu bir çift kişilik yatak ,odanın kendi kapısı olan ayrı bir alanında 2 tek kişilik yatak ve 1 banyo ile donatılmıştır. Büyüleyici bir bahçe en üst düzeyde konfor sunar ve dinlenmek için idealdir. Deluxe Aile Bahçe Manzaralı Oda’nın tasarımı, açık tonlar ve özenle seçilmiş artizan aksesuarlarla tamamlanıyor.
2 Yatak Odalı Deniz Manzaralı Suit 125
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Birinci katta yer alan 125 m2 büyüklüğündeki 2 Yatak Odalı Deniz Manzaralı Süit, özel balkonundan 180 derece deniz manzarasına hakim. Aile veya arkadaş grupları için gereken alanı sağlayan süitte konforlu yataklar, geniş yaşam alanları, daha uzun konaklamalarda esneklik ve özgürlük sağlayan tam donanımlı mutfak bulunuyor. Modern ve zarif iç dizayn, ferah ve yepyeni bir tatil evi duygusu estiriyor.
3 Yatak Odalı Deniz Manzaralı Havuzlu Suit 240
Max kişi sayısı : 6
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(2 Adet)
270 m2 özel bahçesinden Ege Denizi’ni seyredebileceğiniz 240 m2 büyüklüğündeki 3 Yatak Odalı Deniz Manzaralı Havuzlu Süit, aile veya arkadaş grupları için son derece uygun. Odada konforlu yataklar, geniş yaşam alanları, tam donanımlı mutfak ve konaklamanız boyunca özel davetlerinizi yapabileceğiniz ya da sadece güneşlenirken keyfini çıkaracağınız geniş bir teras mevcut. Süitin modern ve zarif iç dizaynına, özenle seçilmiş zevkli aksesuarlar renk katıyor.
4 Yatak Odalı Havuzlu Villa 309
Max kişi sayısı : 8
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(3 Adet)
Kendi özel girişi olan 4 yatak odalı, deniz manzaralı 3 katlı havuzlu Villalar, büyük arkadaş grupları ve kalabalık aileler için gerekli olan geniş mekanı ve kişiye özel gizliliği en iyi şekilde sağlıyor. Her birinin 270 m2 peyzajı yapılmış özel bahçeleri ve bahçede gölgelikli bir yemek bölümü bulunan Villalar, özellikle uzun konaklamalarda tam bir huzur ve konfor ortamı sunuyor. Birinci katta tam donanımlı bir mutfağın yanı sıra yemek odası, oturma odası, üst katta içinde banyosu bulunan bir ana yatak odası ve bir misafir yatak odasının yanı sıra, alt katlarda iki misafir yatak odası daha mevcut.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

Romantizm/balayı Deniz kıyısı

Havuz

Açık yüzme havuzu (sezonluk) Kapalı yüzme havuzu (sezonluk) Çocuk havuzu

Yiyecek & İçecek

Lobby Bar Teras Bar Restoran Restoran (Alakart) Odaya yemek servisi Havuz Bar Beach Bar

Aktiviteler

Aramo terapi masajı Bali masajı

Ortak Alanlar

Asansör

Odalar

Aile odaları Anti-Alerjik odalar Özel havuzlu odalar Engelli odaları Özel karşılama hizmeti

Bebek

Crib

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Vale park hizmeti

Mağazalar

Butik

Ulaşım

Araba kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır Engelli kullanımına uygun tuvalet Engelliler için teras

Diğer

Klima

Öne Çıkan Özellikler

Deniz kıyısı Deniz manzarası Romantizm/Balayı

Spa ve Sağlık Olanakları

Buhar odası Spa ve sağlık merkezi Fitness merkezi Jakuzi Sauna Türk hamamı

Yorumlar

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 0

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 15:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 5 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır