Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

Granbella Hotel Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 13:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

10 Müthiş

Granbella Hotel

Merkez, Tekirdağ , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Türk Standartları Enstitü'sü onaylı GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKA'mız mevcuttur. Tüm personele COVID-19 hakkında ayrıntılı bilgi ve eğitim verilmektedir. Personel ve misafirlerimizin sağlık durumunu kontrol ediyoruz. Su ve deterjan ile düzenli temizlik yapmamıza ek olarak, kapı kolları, ödeme terminalleri, anahtar kartları ve asansör düğmeleri gibi sık sık temasa maruz kalan açık yüzeylerin sürekli dezenfektasyonunu sağlıyoruz. Nevresim ve havluları her kullanımdan hemen sonra yüksek ısıda titizlikle yıkıyoruz. Temizlik, maske, siperlik takan personel tarafından, tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılıyor. Odalarımız her misafirden sonra 12 saat boyunca havalandırılıyor ve oda temizliği bittikten son ULV Cihazı ile dezenfekte işlemi gerçekleştiriliyor. Havlu, sabun, şampuan, yedek tuvalet kağıdı, ayakkabı süngeri, ayakkabı çekeceği, terlik ve çamaşır torbası gibi malzemeler, minimum temas için, odalardaki dolaplarda muhafaza edilir. Otelimizin genel kullanım alanlarında el dezenfektanları mevcuttur. Her odada misafirlerimiz için ücretsiz el dezenfektanı, paketli maske bulundurulur. Misafirlerimizin ulaşabileceği alanlarda paketli maskelerimiz mevcuttur.

Ayrıca;
 • Güvenli Turizm Sertifikası
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Açık büfe uygulaması yapılması halinde açık büfenin misafir tarafına misafir erişimini engelleyecek şekilde pleksiglas veya benzeri bariyer yapılır, servis ise mutfak personeli tarafından sunulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Granbella Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Granbella Hotel’de konaklayan misafirlerimiz için, şehrin en merkezi konumları ve gözde sahili sadece birkaç adım uzakta.

Granbella Hotel Lokasyon Bilgileri

Granbella Hotel’de konaklayan misafirlerimiz için, şehrin en merkezi konumları ve gözde sahili sadece birkaç adım uzakta. Granbella iş otelimiz kıskanılacak merkezi konumuyla, birbirinden özel konsept odalarıyla dinlendirici, kaliteli konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz için doğru adres.
Standart Oda 22
Max kişi sayısı : 1 Klima Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Modern ve pratik kullanımlı tasarlanan aile odalarımız, birlikte kalmak isteyen ailelerimize konforlu bir deneyim vaad ediyor. Son sistem teknolojiyle hazırlanıp sizlerin huzuruna sunulan odalarımız iki ayrı odanın birleştirilmesiyle dizayn edilmiştir. Aile odalarımızda iki adet özel tasarlanmış açık sistem dolap ünitesi, iki adet çalışma alanı, iki adet banyo, iki adet tek kişilik ve bir adet çift kişilik geniş yatak bulunmaktadır. Odalarımızın iç dekorasyonunda misafirlerimizin beklentisi düşünülerek dinamikliğin ve dinginliğin temsilcisi olan gri&mavi renklerin tonları tercih edilerek deneyimlemeniz için tasarlanmıştır.
Aile Odası 42
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Modern ve pratik kullanımlı tasarlanan aile odalarımız, birlikte kalmak isteyen ailelerimize konforlu bir deneyim vaad ediyor. Son sistem teknolojiyle hazırlanıp sizlerin huzuruna sunulan odalarımız iki ayrı odanın birleştirilmesiyle dizayn edilmiştir. Aile odalarımızda iki adet özel tasarlanmış açık sistem dolap ünitesi, iki adet çalışma alanı, iki adet banyo, iki adet tek kişilik ve bir adet çift kişilik geniş yatak bulunmaktadır. Odalarımızın iç dekorasyonunda misafirlerimizin beklentisi düşünülerek dinamikliğin ve dinginliğin temsilcisi olan gri&mavi renklerin tonları tercih edilerek deneyimlemeniz için tasarlanmıştır.
Deluxe Oda 26
Max kişi sayısı : 2
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Modern ve pratik kullanımlı tasarlanan şehir manzaralı teras odalarımız, gelen misafirlemizin evlerindeki rahatlığı aramayacakları üst düzey konforlu bir deneyim vaad ediyor. Son sistem teknolojiyle hazırlanıp sizlerin huzuruna sunulan odalarımızda, özel tasarlanmış açık sistem dolap ünitesi, teras manzaralı çalışma alanı, odaya özel şehir manzaralı terasımızda keyifli oturma alanı bulunmaktadır. Odalarımızın iç dekorasyonunda müşterilerimizin beklentisi düşünülerek dinamikliğin ve dinginliğin temsilcisi olan gri&mavi renklerin tonları tercih edilerek deneyimlemeniz için tasarlanmıştır.
Suit Oda 55
Max kişi sayısı : 2
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Açılır-Kapanır(1 Adet)
Modern ve pratik kullanımlı tasarlanan suit odamız, gelen misafirlemizin evlerindeki rahatlığı aramayacakları üst düzey konforlu bir deneyim vaad ediyor. Son sistem teknolojiyle hazırlanıp sizlerin huzuruna sunulan odamızda, özel tasarlanmış açık sistem dolap ünitesi, çalışma alanı, odaya özel terasımız ve kitchenette alanı bulunmaktadır. Odamızın iç dekorasyonunda müşterilerimizin beklentisi düşünülerek dinamikliğin ve dinginliğin temsilcisi olan gri&mavi renklerin tonları tercih edilerek deneyimlemeniz için tasarlanmıştır.
Engelsiz Kullanım 22
Max kişi sayısı : 2
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Granbella Hotel ,mekan tasarımlarında engelsiz kullanımı hedeflemiştir. Otelimizde engelli misafirlerimize uygun kullanım alanları ve rahat edebilmeleri için özel hizmet bulunmaktadır. Engelli odamızın özelliklerinin sizin için yeterliliğini aşağıdan inceleyip gerekli sorularınız için bizi aramanızı rica ederiz.
Corner Oda 37
Max kişi sayısı : 2
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Modern ve pratik kullanımlı tasarlanan Corner odalarımız, gelen misafirlerimize konforlu bir deneyim vaad ediyor. Son sistem teknolojiyle hazırlanıp sizlerin huzuruna sunulan odalarımızda, özel tasarlanmış açık sistem dolap ünitesi ve çalışma alanı bulunmaktadır. Odalarımızın iç dekorasyonunda misafirlerimizin beklentisi düşünülerek dinamikliğin ve dinginliğin temsilcisi olan gri&mavi renklerin tonları tercih edilerek deneyimlemeniz için tasarlanmıştır.
Superior Oda 29
Max kişi sayısı : 2
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Modern ve pratik kullanımlı tasarlanan superior odalarımız, gelen müşterilerimize konforlu bir deneyim vaad ediyor. Son sistem teknolojiyle hazırlanıp sizlerin huzuruna sunulan odalarımızda, özel tasarlanmış açık sistem dolap ünitesi ve çalışma alanı bulunmaktadır. Odalarımızın iç dekorasyonunda müşterilerimizin beklentisi düşünülerek dinamikliğin ve dinginliğin temsilcisi olan gri&mavi renklerin tonları tercih edilerek deneyimlemeniz için tasarlanmıştır.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

İş Kongre Lüks Romantizm/balayı Tasarım Aile

Öne Çıkan Özellikler

Erken Rezervasyon Lux Otel Çocuk Dostu Engelli Otelleri Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Yiyecek & İçecek

Lobby Bar Restoran Restoran (Açık Büfe) Odaya yemek servisi Kapalı restoran Kahvaltı Salonu

Aktiviteler

Satranç ÜCRETSİZ Tavla ÜCRETSİZ

Ortak Alanlar

Asansör Toplantı odası Lobi

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar Anti-Alerjik odalar Ses geçirmeyen odalar Düğün Suiti Vip odalar Engelli odaları Sigara içilmeyen odalar Özel karşılama hizmeti Misafir asistanı Baskül Valizlik Günlük gazete servisi Girişte meyve ikramı

Çocuk

Çocuk karyolası Çocuk büfesi

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi Mama için su ısıtıcı Genel tuvaletlerde bebek bakım alanı Biberon strelizasyon imkanı Terlik

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Bagaj muhafazası Gazeteler Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Vale park hizmeti Özel karşılama sunumları

Mağazalar

Market Hediyelik eşya dükkanı

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Ayakkabı boyama Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Çamaşırhane Ütü hizmeti

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır Engelli banyosu Engelli kullanımına uygun tuvalet Engelli servsi Engelli odası Refakatçi yatağı

Sağlık

Antibakteriyal oda imkanı Minibarda diyabetik ürünler Vejeteryan köşesi Doktor (tesis bünyesinde) Revir (tesis bünyesinde) Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Çevre dostu Çocuk dostu Engelli dostu Şehir merkezi

Spa ve Sağlık Olanakları

Fitness merkezi

Yorumlar (1)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
10
Emin K***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
10/06/2020
hersey gayet guzel idi tesekkurler evimiz gibiydi iyiki varsiniz iyiki

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 1

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 13:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır