Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

Cape Krio Boutique Hotel - Spa Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

Tesisimizde 9 yaş altı çocuklar konaklayamaz

Yaş kısıtlaması

Tesisimizde sadece 12 ile 85 yaşları arasındaki misafirler kabul edilir

SMS doğrulama

Kredi kartsız rezervasyonlarda, cep telefonunuza gelecek bir kod ile gerçek kişi olduğunuz kontrolu yapılabilir. Rezervasyon aşamasında cep telefonu numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

Cape Krio Boutique Hotel - Spa

Datça Merkez, Datça, Muğla , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Açık büfe uygulaması yapılması halinde açık büfenin misafir tarafına misafir erişimini engelleyecek şekilde pleksiglas veya benzeri bariyer yapılır, servis ise mutfak personeli tarafından sunulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

BAMBOO ODA 27
Max kişi sayısı : 2 Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
-Toplam sayısı 2 olan Bamboo odalarımızın genişliği 27 m2 dir. Odalarımızda; bir adet iki kişilik büyük boy yatak ve ilave olarak berjer mevcuttur. Tek bir oda ve banyo/wc’den oluşan oda kategorimizdir. Maksimum oda konaklama kapasitesi 2 kişidir. Bu odalar B Blok’ta olup tamamı balkonlu ve deniz manzaralıdır. -Total sum of our Bamboo rooms are 2 and they have 27m2 wideness. These rooms consists of 1 bathroom and 1 double bed and an additional wing chair with a coffee table. They are located on both B blocks of our hotel and has a maximum accomodation capacity for 2 person. They all have great sea view and a balcony.
Suit Oda - Deniz Manzaralı 60
Max kişi sayısı : 3 Jakuzi Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet) Çekyat/Kanepe(1 Adet)
Toplam sayısı 2 olan Suit odalarımızın genişliği 60 m2 dir. Odalarımızda; bir adet iki kişilik büyük boy yatak, 1 kişilik açılır kanepe ve ilave olarak berjer mevcuttur. Oturma odasının kapı ile özelleştirilebildiği Suit odalarımızın küvet/wc ve banyo/wcden oluşan oda kategorimizdir. Maksimum oda konaklama kapasitesi 3 kişidir. Bu odalar B Blok’ta olup tamamı balkonlu ve deniz manzaralıdır. Total sum of our Suit rooms are 2 and they have 60m2 wideness. These rooms can be customized like connecion room, of 1 double bed, 1 sofa bed, bathroom with bathtub and shower , and an additional wing chair with a coffee table. They are located on both B blocks of our hotel and has a maximum accomodation capacity for 3 person. They all have great sea view and a balcony.
Corner Oda 33
Max kişi sayısı : 2 Jakuzi Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Toplam sayısı 2 olan corner odalarımızın genişliği 33 m2 dir. Odalarımızda; bir adet iki kişilik büyük boy yatak ve ilave olarak berjer mevcuttur. Tek bir oda ve banyo/wc’den oluşan oda kategorimizdir. Maksimum oda konaklama kapasitesi 2 kişidir. Bu odalar A Blok’ta olup tamamı balkonlu ve deniz manzaralıdır. Total sum of our twin rooms are 2 and they have 33m2 wideness. These rooms consists of 1 bathroom, 2 single beds or 1 double bed and an additional wing chair with a coffee table. They are located on both A blocks of our hotel and has a maximum accomodation capacity for 2 person. They all have great sea view and a balcony.
ENGELSİZ ODA 33
Max kişi sayısı : 2 Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Toplam sayısı 2 olan Engelsiz Standart odalarımızın genişliği 33 m2 dir. Odalarımızda; bir adet iki kişilik büyük boy yatak ve ilave olarak berjer mevcuttur. Tek bir oda ve banyo/wc’den oluşan oda kategorimizdir. Maksimum oda konaklama kapasitesi 2 kişidir. Bu odamız B Blok’ta ve bahçe katında olup misafirlerimize engel teşkil edecek her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.
DREAMY ODA 35
Max kişi sayısı : 2 Jakuzi Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Toplam sayısı 2 olan Dreamy odalarımızın genişliği 35 m2 dir. Odalarımızda; bir adet iki kişilik büyük boy yatak ve ilave olarak berjer mevcuttur. Tek bir oda ve banyo-jakuzi /wc’den oluşan oda kategorimizdir. Maksimum oda konaklama kapasitesi 2 kişidir. Bu odalar B Blok’ta olup tamamı balkonlu ve deniz manzaralıdır. -Total sum of our Dreamy rooms are 2 and they have 35m2 wideness. These rooms consists of 1 bathroom with jacuzzi and 1 double bed and an additional wing chair with a coffee table. They are located on both B blocks of our hotel and has a maximum accomodation capacity for 2 person. They all have great sea view and a balcony.
Superior oda - Deniz Manzaralı 33
Max kişi sayısı : 2 Klima Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Ekstra Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Toplam sayısı 31 olan Standart King odalarımızın genişliği 33 m2 dir. Odalarımızda; bir adet iki kişilik büyük boy yatak ve ilave olarak iki berjer mevcuttur. Tek bir oda ve banyo/wc’den oluşan oda kategorimizdir. Maksimum oda konaklama kapasitesi 2 kişidir. Bu odalar A ve B Blok’ta olup tamamı balkonlu ve deniz manzaralıdır Total sum of our twin rooms are 31 and they have 33m2 wideness. These rooms consists of 1 bathroom, 1 double bed or 2 single beds and an additional wing chair with a coffee table. They are located on both A and B blocks of our hotel and has a maximum accomodation capacity for 2 person. They all have great sea view and a balcony.

Plaj Özellikleri

Halka açık plaj

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

Gurme Kongre Lüks Romantizm/balayı Aile Deniz kıyısı

Havuz

Açık yüzme havuzu (sezonluk) Kapalı yüzme havuzu (sezonluk)

Öne Çıkan Özellikler

Balayı Oteli Sevgililer Günü Oteli Hafta Sonu otelleri Bayrama Önerilen Oteller Sonbahar Oteli Erken Rezervasyon Kurban Bayramı Lux Otel Spa Otelleri Butik Oteller Engelli Otelleri Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Yiyecek & İçecek

Vitamin Bar Snack Bar Restoran Restoran (Alakart) Odaya yemek servisi Açık restoran Kapalı restoran Havuz Bar Kahvaltı Salonu

Aktiviteler

Aramo terapi masajı Astım mağrası Bali masajı Tekne turu Yat turu

Ortak Alanlar

Teras Asansör Konferas salonu Toplantı odası Bahçe

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar Anti-Alerjik odalar Ses geçirmeyen odalar Düğün Suiti Engelli odaları Sigara içilmeyen odalar Misafir asistanı Valizlik

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Bagaj muhafazası Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out

Çalışma Alanları

Scanner Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Araba kiralama Motorsiklet kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır Engelli asansörü Engelli banyosu Engelli kullanımına uygun tuvalet Engelliler için teras Engelli odası Engelli otoparkı Refakatçi yatağı

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Klima

Öne Çıkan Özellikler

Deniz kıyısı Deniz manzarası Engelli dostu Göl manzarası Spa/sağlık merkezi Şehir merkezi Yetişkin oteli

Spa ve Sağlık Olanakları

Buhar odası Cilt bakımı Kese Spa ve sağlık merkezi Fitness merkezi Sauna Türk hamamı Vitamin Bar Masaj

Yorumlar

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 0

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • Tesisimizde 9 yaş altı çocuklar konaklayamaz
Yaş kısıtlaması
Tesisimizde sadece 12 ile 85 yaşları arasındaki misafirler kabul edilir
SMS doğrulama
Kredi kartsız rezervasyonlarda, cep telefonunuza gelecek bir kod ile gerçek kişi olduğunuz kontrolu yapılabilir. Rezervasyon aşamasında cep telefonu numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Odaya şarap ikramı
A la carte restoranlarda öncelikli rezervasyon
Spa merkezinde ekstra indirim
Özel bornoz ve terlik
Müsaitliğe göre bir üst sınıf odaya upgrade
Tatli tabagi (lokum, tatli çesitleri, çikolata)

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır