Burdur Otelleri

Bu yerdeki 21 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Burdur Otelleri

Genel Bilgi

Neredeyse tüm illerimiz tarihi kalıntı bakımından oldukça zengin. Burdur da o şehirlerimizden biri. Milattan önce 6.000 yılına kadar dayanan izler taşıyan Burdur, Batı Akdeniz Bölgesi'nin iç kısmında, Göller Bölgesi'nde bulunuyor. Türklerin bölgeye ilk gelişi 1071 Malazgirt Savaşı'na dayanır. Doğal güzellikleriyle Batı Akdeniz için

Lavanta Tepesi Hotel

Merkez / Burdur /
5 yıldızlı otel konseptiyle tasarlanan ve 116 odadan oluşan hotelde kapalı ve yarı olimpik yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj odaları, buhar odası, fitness salonu ile çok amaçlı seminer ve toplantı odaları bulunuyor.

Grand Özeren Otel & Spa

Merkez / Burdur /
Burdur şehir merkezinde yer alan Grand Özeren Otel & Spa 30 Mart 2009 yılında hizmete girmiştir ve şehir merkezinde hizmet veren bir oteldir. Türk hamamı, sauna ve masaj salonu bulunan bir spa ile sağlık merkezi hizmetleri sunmaktadır.

Kayışlıoğlu Otel

Merkez / Burdur /
Ücretsiz WiFi erişimi ve bir terasa sahip Kayışlıoğlu Otel, Burdur'da İnsuyu Mağarası'na 10 km mesafede konaklama imkanı sunmaktadır. Bu otelin her odasında klima ve TV mevcuttur.

Hotel Lago Di Salda

Yeşilova / Burdur /
Hotel Lago Di Salda 23 standart ve 2 suit olmak üzere toplam 25 odasıyla misafirlerimize hizmet vermektedir.

Murat Sezgin Park Prestij

Merkez / Burdur /
urat Sezgin Park Prestij Otel,Burdur Merkez de,Tüm detayları düşünülmüş; lüksü, konforu, sessizliği ve kaliteyi içeren ince bir zevkle döşenmiş odaları bulunan Murat Sezgin Park Prestij Otel, güler yüzlü personeli, uzman mutfak şefleri ile özenle hazır

Saklı Göl Evleri

Bucak / Burdur /
Eşsiz Karacaören Gölü'nün manzarasına sahip olan Saklı Göl Evleri, misafirlerine doğa ile iç içe bir ortamda unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Burdur Hakkında

Neredeyse tüm illerimiz tarihi kalıntı bakımından oldukça zengin. Burdur da o şehirlerimizden biri. Milattan önce 6.000 yılına kadar dayanan izler taşıyan Burdur, Batı Akdeniz Bölgesi'nin iç kısmında, Göller Bölgesi'nde bulunuyor. Türklerin bölgeye ilk gelişi 1071 Malazgirt Savaşı'na dayanır. Doğal güzellikleriyle Batı Akdeniz için oldukça önemli bir şehrimizdir. Birbirinden şirin ve tarihi eserler barındıran ilçelere sahiptir. Burdur otellerinin neredeyse hepsi kent otelidir ve merkezde konumlanmışlardır. Burdur otellerinde oda kahvaltı hizmet alabilirsiniz. Otelz.com sayesinde Burdur otellerini inceleyebilir ve size en uygun olanını bulabilirsiniz. Burdur'da mutlaka görülmesi gereken yerlerin en başında Burdur Gölü ve Salda Gölü geliyor. Özellikle Salda Gölü'nün suyunda bulunan magenzyum, soda ve kil, uzmanların yaptığı açıklamalara göre cilt hastalıklarının tedavisinde oldukça olumlu sonuçlar gösteriyor. Şifalı suyunun yanı sıra her mevsim oluşan doğal güzellikleriyle de büyülüyor. Yaz mevsiminde suların çekilmesi sonucu yedi beyaz ada ortaya çıkıyor ve güzel bir manzara oluşuyor. Burdur Gölü ise şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunuyor. Nesli tükenmekte olan "dikkuyruk" ördeklerinin büyük bir çoğunluğu Burdur Gölü'nde yaşıyor. Aynı zamanda 85 kuş türünün yaşadığı Burdur Gölü uluslararası önem taşımaktadır.

Burdur'da görmeden dönmemeniz gereken bir yer daha bulunuyor; İnsuyu Mağarası… 597 m. uzunluğunda yatay ve kuru bir mağara olan İnsuyu, girintili çıkıntılı dehlizlerde dokuz farklı göl barındırıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır