Hıdırlık Tabyası Otelleri

Hıdırlık Tabyası otelleri, en uygun Hıdırlık Tabyası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hıdırlık Tabyası Otelleri

Genel Bilgi

Balkan Harbi'nde Edirne'yi savunan tabyalardan Hıdırlık Tabyası, Edirne müdafii Şükrü Paşa'nın karargahı olarak kullanılmıştır. Kentin savunmasına büyük yararları dokunan Edirne tabyaların en görkemli ve büyüğü, Hıdırlık Tabyası'dır.İçine girildiği anda insanın tüylerini diken diken yapan sanki Balkan Harbini o an yaşıyormuş gibi hissettiren bir tarih

Edirne Isik Hotel

Merkez / Edirne
Isik Otel Edirne Merkez'dedir. Selimiye Cami, diger camiler, Saraçlar Caddesi ve Kapaliçarsi'ya yürüyerek 10 dk mesafededir. Otelimiz toplam 30 odalidir ve oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir. 24 saat açik resepsiyon, ve otoparkimiz mevcuttur.

Taner Apart Otel Edirne

Merkez / Edirne
Taner Apart otel toplam 6 adet 1+1 apart daireden oluşmaktadır.

Otel 22

Merkez / Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.

Sila Apart & Pansiyon

Merkez / Edirne
Edirne'de merkezi bir konumda yer alan Sila Apart Pansiyon Edirne, tüm yil boyunca açiktir ve misafirlerine hizmet vermektedir. Is ya da seyahat amaçli konaklamalar için uygun olan tesisin geneli sade bir iç dekorasyona sahiptir.

2d Vip Suite & Spa Hotel

Merkez / Edirne
Spa & Welness alanı rezervasyonu olan misafirlere özel tercih edilen 2 saat aralığında ücretsiz kullanılacaktır.

Kaleroom Otel

Merkez / Edirne
Edirne'nin tam merkezi Kaleiçi bölgesinde yer alan konaklama tesisimiz 2020 yılı Ağustos ayında hizmete girmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hıdırlık Tabyası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hıdırlık Tabyası Hakkında

Hıdırlık Tabyası Otelleri Balkan Harbi'nde Edirne'yi savunan tabyalardan Hıdırlık Tabyası, Edirne müdafii Şükrü Paşa'nın karargahı olarak kullanılmıştır. Kentin savunmasına büyük yararları dokunan Edirne tabyaların en görkemli ve büyüğü, Hıdırlık Tabyası'dır.İçine girildiği anda insanın tüylerini diken diken yapan sanki Balkan Harbini o an yaşıyormuş gibi hissettiren bir tarihi mekandır.Merkezden tabyalr yolu takip edildiğinde ulaşılabilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır