Hemşin Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hemşin Otelleri

Genel Bilgi

Hemşin, Rize’nin eski yerleşim yerlerinden olup yeni bir ilçesidir. Kuzeyinde Pazar, batısında Çayeli ve Kaptanpaşa, güneyinde Çamlıhemşin yaylaları ile komşudur. Denizden 18 km içeride konumlanmaktadır. Rize kent merkezine 57 km uzaklıktadır. İlçe merkezi, bu büyük Doğu Karadeniz dağlarının yüksek bir yamacında kurulmuştur. Hemşin,Karadenizli yaşam t

Şapart Otel

Hemşin / Rize
Şapart Butik Otel,şimdilik 8 oda 18 yatak kapasitesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Tesisimiz her odanın kendine has banyo ve tuvaleti bulunmaktadır.Odalarımız son derece konforlu ve eşsiz doğa manzarasına sahiptir.

Zilkale Hotel & Köy Evi

Çamlıhemşin / Rize
2006 Yılında Murat Liman Tarafından Tesis Yapılmıştır. Tesisimizde çay / Filtre ve Türk kahvesi çeşitleri ile birlikte cafemizde ızgara et ve köfte çeşitleri, fırında alabalık, muhlama, salata vb. yiyecekler ve %100 doğal ürünler kullanılmaktadır.

Yessi Bungalov

Çamlıhemşin / Rize
Eşsiz doğa manzarasıyla havasıyla kokusuyla tüm misafirlerimizi memnun etmeye gayret göstermekteyiz. Tesisimizin bir tarafı dağ manzarasını görürken diğer cephesi de deniz ve 3 popüler yaylayı görmektedir .

Sumda Otel & Restoran

Zilkalesi / Çamlihemsin / Rize
Sumda Otel & Restoran toplam 22 odalı olup oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Kıyı Bungalov

Çamlıhemşin / Rize
Bagaj emanet servisi, özel sigara içme alanı gibi olanakların bulunduğu Kıyı Bungalov Çamlıhemşin şehrinde yer almaktadır. Bu konaklama tesisinde havaalanı transfer servisi, araba hizmeti, market alışveriş hizmeti vardır.

Çamdibi Konaklama

Çamlıhemşin / Rize
Tesisimiz, 5 odalı butik bir aile işletmesidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hemşin Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hemşin Hakkında

Hemşin Otelleri Hemşin, Rize’nin eski yerleşim yerlerinden olup yeni bir ilçesidir. Kuzeyinde Pazar, batısında Çayeli ve Kaptanpaşa, güneyinde Çamlıhemşin yaylaları ile komşudur. Denizden 18 km içeride konumlanmaktadır. Rize kent merkezine 57 km uzaklıktadır. İlçe merkezi, bu büyük Doğu Karadeniz dağlarının yüksek bir yamacında kurulmuştur. Hemşin,Karadenizli yaşam tarzını sürdüren,kendine özgü insanlarıyla ilgi çekici Rize ilçelerindendir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır