Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi otelleri, en uygun Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler İç Hastalıkları Kliniği Nefroloji Kliniği Dermatoloji (Cildiye) Kliniği Nöroloji Kliniği Klinik Mikrobiyoloji Ve Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği Kadın Hastalıkları Ve Doğum Ortopedi Ve Travmatoloji Kliniği Kulak Burun Boğaz Kliniği Göz Kliniği Üroloji Kliniği Genel Cerrahi Klinigi Nö

Princess Old City Hotel

Fatih / İstanbul
Princess Old City Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış ve zevkle tasarlanmış odalar sunmaktadır. Çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri ve hizmetleri en güzel haliyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Güven, huzur ve kaliteli hizmet ilkemizdir.

Valens Hotel Downtown

Aksaray / Fatih / İstanbul
İstanbul’un tarihi yarım adasında bulunan Valens Hotel Downtown ayrıcalıklı kaliteli konforlu ve güleryüzlü hizmet anlayışı uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Hotel Kayısı

Aksaray / Fatih / İstanbul
Hotel Kayısı 1998 yılında faaliyetlerine başlamış köklü geçmişi olan bir oteldir.

Ramada by Wyndham Istanbul Old City

Fındıkzade / Fatih / İstanbul
Fıkdıkzade tramvay durağının hemen yanında yer alan otelimiz tarihi bölgenin tam kalbinde Sultanahmet bölgesi ve kültürel zenginliklere bir kaç durak uzaklıktadır. Taksim meydanı 7 km uzaklıktadır ve tramvay ile kolay ulaşım mümkündür.

Ottomans Life Hotel Boutique

Topkapi / Fatih / İstanbul
Bu lüks otel, Osmanlı özelliklerine sahip saray benzeri iç mekanlara sahip olan Fatih semtinde yer almaktadır. Tesiste klima ve ücretsiz Wi-Fi bulunan otantik odalar bulunmaktadır.

Grand Anka Hotel

Topkapi / Fatih / İstanbul
Grand Anka Hotel, İstanbul'daki Aksaray metro istasyonuna sadece 800 metre mesafede yer almaktadır. Otelin odalarında ücretsiz Wi-Fi ve kablolu TV bulunmaktadır. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler İç Hastalıkları Kliniği Nefroloji Kliniği Dermatoloji (Cildiye) Kliniği Nöroloji Kliniği Klinik Mikrobiyoloji Ve Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği Kadın Hastalıkları Ve Doğum Ortopedi Ve Travmatoloji Kliniği Kulak Burun Boğaz Kliniği Göz Kliniği Üroloji Kliniği Genel Cerrahi Klinigi Nöroşirurji (Beyin Cerrahi) Kliniği Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Kliniği

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır