Erken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 AralıkErken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 Aralık
Fırsatları İncele
Yardım

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Princess Old City Hotel

Normal
6.5
Fatih, İstanbul
Princess Old City Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış ve zevkle tasarlanmış odalar sunmaktadır. Çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri ve hizmetleri en güzel haliyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Güven, huzur ve kaliteli hizmet ilkemizdir.
Normal
6.5

Hisar Hotel İstanbul

Normal
4.0
Fatih, İstanbul
Hisar Hotel İstanbul, konumu, sade dizaynı ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.
Normal
4.0

Selenay Otel

Normal
6.6
Beyazıt, Fatih
Sultanahmet semtinde bulunan Selenay Hotel İstanbul, misafirlere güneş terası, restoran sunar. Otel, Ayasofya Müzesi'den birkaç dakikalık sürüş mesafesinde ve Topkapı Sarayı'dan yaklaşık 2 km. mesafede yer alır.
Normal
6.6

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Tıbbi Birimler İç Hastalıkları Kliniği Nefroloji Kliniği Dermatoloji (Cildiye) Kliniği Nöroloji Kliniği Klinik Mikrobiyoloji Ve Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği Kadın Hastalıkları Ve Doğum Ortopedi Ve Travmatoloji Kliniği Kulak Burun Boğaz Kliniği Göz Kliniği Üroloji Kliniği Genel Cerrahi Klinigi Nöroşirurji (Beyin Cerrahi) Kliniği Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Kliniği
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor