Hamur Otelleri

Hamur otelleri, en uygun Hamur otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hamur Otelleri

Genel Bilgi

Hamur’un bilinen tarihi M.Ö. 14. Yüzyıl dönemine kadar uzanır. Değişik dönemlerde farklı devletlerin egemenliğine girmiştir. Eski adı Havaran’dır. Son olarak 1578 yılında Osmanlı topraklarına katılmıştır. Ağrı'nın en önemli yaylalarından biri olan Aladağlar Yaylası ilçe sınırları içerisindedir. Selçuklu mimarisi özelliği taşıyan Sürmeli Mahmut Paşa Kü

Leka Grand Şah Otel

Merkez / Ağri
Doğu kültürünü ve tarihini görmek için seyahat eden turist misafirlerine ve iş seyahatinde bulunan konuklarına sade dekore edilmiş odalarında konforlu konaklama hizmeti sunmaktadır.

Otel Yıldırım

Merkez / Ağri
Ağrı’da hizmet veren Otel Yıldırım, şehrin tam merkezinde konumlanıyor oluşu ile hem turistk hem de iş amaçlı seyahatler için tercih edilebilecek bir alternatif sunuyor. Tesiste sabahları misafirlere kahvaltı servisi yapılan bir restoran bölümü bulunuyor.

Alp Hotel

Merkez / Ağri
Ağrı Alp Hotel Apart, 2019 yılında Ağrı’da siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için kuruldu.

Agri Best Hotel

Merkez / Agri
Agri Best Otel toplam 18 odali bir aile isletmesidir. 12 oda çift kisilik olup, diger odalarimiz üç kisiliktir. Otopark, 7/24 resepsiyon hizmetimiz bulunmaktadir. Od kahvalti konseptinde hizmet vermektedir.

Hatemoğlu Otel

Merkez / Ağri
Ülkemizin Doğusunda en uc noktada Ağrı ilinde 2013 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.Misafirlerimize kendi evlerindeki konforu ve daha iyisini sağlayarak otelimizi sizin için hizmete sunduk.

Birlik Şahin Hotel

Merkez / Ağri
Siz müşterilerimizin otelimizden mutlu ve refah bir ayrılmasını sağlamayı kendimize misyon edindik. Sizlerin mutluluğu Ağrı'mızın bizim mutluluğumuzdur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hamur Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hamur Hakkında

Hamur Otelleri Hamur’un bilinen tarihi M.Ö. 14. Yüzyıl dönemine kadar uzanır. Değişik dönemlerde farklı devletlerin egemenliğine girmiştir. Eski adı Havaran’dır. Son olarak 1578 yılında Osmanlı topraklarına katılmıştır. Ağrı'nın en önemli yaylalarından biri olan Aladağlar Yaylası ilçe sınırları içerisindedir. Selçuklu mimarisi özelliği taşıyan Sürmeli Mahmut Paşa Kümbeti ilçedeki tarihi eserlerin önemlisi ve ayakta kalabilenidir. Ayrıca Karlıca köyünde Şoşik Kalesi, Karlıca Kalesi ve Beklemez Köyü Kardeşler mahallesinde Urartulardan kalma Yeraltı Evleri ve Urartu Mezarları, Süleyman Kümbette köyündeki Kümbet kalıntıları bulunmaktadır. İlçe merkezinin kuzeyinde Havaran Kalesi kalıntıları ise diğer görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır