Hamidiye Camisi Otelleri

Hamidiye Camisi otelleri, en uygun Hamidiye Camisi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hamidiye Camisi Otelleri

Cunda Despot Evi

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Tarihi bir konukseverlik ile yaşanmışlıklara gözlerinizi açacağınız Cunda Despot Evi; geçmiş ve bir dolu anıya sessizce ev sahipliği yapmış, tarihe hayat veren 28 farklı odasıyla her detayı özenle düşünülmüş, eşsiz deneyimlerin başladığı bir ev, bir otel

Harakop Petra Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Harakop ailesi olarak uzun yıllardır misafirlerimize Cunda Adasında otelcilik hizmeti sunuyoruz. Harakop Petra Otel olarak misafirlerimize klasik otelcilik konseptinin dışında adamızın özgün mimarisini yansıtan bir konsept hazırladık.

Parna Cunda Island

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Parna Hotel; doğası, tarihi ve dokusu tamamen kendine has Cunda Adası’na yeni bir perspektif katmak amacıyla 2019 yılında yolculuğuna başladı.

Cunda Fora Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Bir sauna ve hamama sahip Cunda Fora Hotel, Ege Bölgesi'ndeki Ayvalık'ta Petra'ya 41 km uzaklıkta yer almaktadır. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Her oda düz ekran uydu TV ile donatılmıştır.

Cunda Ezer Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Deniz kıyısında yer alan Ezer Hotel, iskele bulunan özel bir plaja ve şezlonglarla donatılmış büyük bir bahçeye sahiptir. Odalarda panoramik Ege Denizi manzaralı balkon mevcuttur.

Kapya Cunda

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
eoklasik mimarinin modernize bir yorumu olan Kapya Cunda’nın her detayında mübadele ruhunu ve Türk misafirperverliğini hissedeceksiniz… 2 ve 3 kişilik olarak tasarlanan toplamda 17 oda ile hizmet veren Kapya Cunda 4 mevsim siz değerli misafirlerimizi b

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hamidiye Camisi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hamidiye Camisi Hakkında

Hamidiye Camisi Otelleri Ayvalık’ta cami olarak yapılmış tek özgün yapıdır. XIX.yüzyılın ikinci yarısında Sultan II.Abdilhamit tarafından eglektik üslupta yaptırılmıştır. Kareye yakın plânlı cami, kırmızı kesme taştandır. Dört sütunlu bir son cemaat yeri, silindirik bir kasnağa oturan tuğla kubbesi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır