Yardım

Hamamyolu Çarşısı Otelleri

Hamamyolu Çarşısı otelleri, en uygun Hamamyolu Çarşısı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Madeen City Hotel

Müthiş
9.1
Merkez, Tepebaşi, Eskişehir
Madeen City Hotel; İhtiyaç duyulabilecek tüm özelliklere sahip 20 oda ve 50 konuk kapasitededir ayrıca, konuklarımızın araçlarını güvenle bırakabileceği açık otoparka sahiptir.
Müthiş
9.1

Tulpar Butik Otel

İyi
7.4
Tepebasi, Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
İyi
7.4

Hamamyolu Çarşısı

Hamamyolu Çarşısı, özellikle Eskişehir yerli halkının günlük alışverişlerini yaptığı önemli bir caddedir. Cadde, 2009 yılında Odunpazarı Belediye’si tarafından düzenlenmiş ve araç trafiğine kapatılmıştır. Taşbaşı ve İki Eylül Caddesi üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz Hamamyolu Caddesi ilk olarak Sıcak sular denilen bölge ile sizi karşılar. Sıcak sular bölgesi Eskişehir’ in ünlü termal suyunun çıktığı bölge olup burada 15 adet hamam bulunmaktadır. Hamamlar haftanın belli günleri erkeklere belli günleri de bayanlara hizmet verir. Cadde üzerinde birçok pasaj, giyim, manifatura dükkanları bulunur. Ayrıca Sıcak sular bölgesinin arkasında bulunan bıçakçılar ve ayakkabıcılar şehrin eskiden beri devam eden alışveriş bölgesidir. Bir de caddede bulunan umumi tuvaletlerin, sıcak sular bölgesinde bulunması sebebi ile musluklarından sürekli sıcak su akmaktadır. Şehrin günlük yaşantısını ve havasını merak edenlerin gezebileceği bir noktadır. İki Eylül Caddesi, Taşbaşı, Reşadiye Cami, Köprübaşı, Hamamyolu Caddesi’ ne yürüme mesafesindedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor