Hamamyolu Çarşısı Otelleri

Hamamyolu Çarşısı otelleri, en uygun Hamamyolu Çarşısı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hamamyolu Çarşısı Otelleri

Genel Bilgi

Hamamyolu Çarşısı, özellikle Eskişehir yerli halkının günlük alışverişlerini yaptığı önemli bir caddedir. Cadde, 2009 yılında Odunpazarı Belediye’si tarafından düzenlenmiş ve araç trafiğine kapatılmıştır. Taşbaşı ve İki Eylül Caddesi üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz Hamamyolu Caddesi ilk olarak Sıcak sular denilen bölge ile sizi karşılar. Sıcak sula

Ragbet Tulpar Otel

Tepebasi / Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

The Breeze Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
2019 yılında faaliyete geçmiş olan tesisimizde 21 odamız bulunmaktadır.

Elegant Otel

Odunpazari / Eskişehir
Elegant Otel Eskişehir tarihi Odun Pazarı bölgesindedir. Toplam 30 odalı olup oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konuk Otel Eskişehir

Odunpazari / Eskişehir
Şehrin kalbinde bulunan lokasyonumuzda evinizdeki huzur ve konuforu sunuyoruz. Özgürlüğün şehrinde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Has Termal Otel

Odunpazari / Eskişehir
Has Termal Hotel, Eskişehir Otogar'a 12 km, Anadolu Havalimanı'na ise 11 km mesafede hizmet vermektedir. Has Termal Hotel'de ferah bir tasarıma sahip 48 oda mevcut.

Deda Thermal Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Deda Thermal Hotel, Eskişehir'de konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesisin restoranında yemek yiyebilir. Her oda düz ekran TV ile donatılmıştır. Her odada özel banyo bulunmaktadır. Konforunuz için terlik ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hamamyolu Çarşısı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hamamyolu Çarşısı Hakkında

Hamamyolu Çarşısı Otelleri Hamamyolu Çarşısı, özellikle Eskişehir yerli halkının günlük alışverişlerini yaptığı önemli bir caddedir. Cadde, 2009 yılında Odunpazarı Belediye’si tarafından düzenlenmiş ve araç trafiğine kapatılmıştır. Taşbaşı ve İki Eylül Caddesi üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz Hamamyolu Caddesi ilk olarak Sıcak sular denilen bölge ile sizi karşılar. Sıcak sular bölgesi Eskişehir’ in ünlü termal suyunun çıktığı bölge olup burada 15 adet hamam bulunmaktadır. Hamamlar haftanın belli günleri erkeklere belli günleri de bayanlara hizmet verir. Cadde üzerinde birçok pasaj, giyim, manifatura dükkanları bulunur. Ayrıca Sıcak sular bölgesinin arkasında bulunan bıçakçılar ve ayakkabıcılar şehrin eskiden beri devam eden alışveriş bölgesidir. Bir de caddede bulunan umumi tuvaletlerin, sıcak sular bölgesinde bulunması sebebi ile musluklarından sürekli sıcak su akmaktadır. Şehrin günlük yaşantısını ve havasını merak edenlerin gezebileceği bir noktadır. İki Eylül Caddesi, Taşbaşı, Reşadiye Cami, Köprübaşı, Hamamyolu Caddesi’ ne yürüme mesafesindedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır