Haller Gençlik Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Haller Gençlik Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Haller Gençlik Merkezi, Eskişehir' de bulunan tarihi “Yaş Sebze ve Meyve Hali Binası” nın restore edilmesi ile oluşturulmuş bir kültür-sanat merkezidir. “Yaş Sebze ve Meyve Hali Binası” kullanılmadığı ve kötü bir görüntü yarattığı için yıkılması düşünülürken 2000 yılında çarşı, eğlence ve alışveriş merkezleri ile aslından uzaklaşmadan Prof.Dr.Yılmaz B

The Black Hotel

Merkez / Eskişehir /
Buradaki her odada uydu TV, klima ve minibar mevcuttur. Elektrikli su ısıtıcısı da vardır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. The Black'te oda servisi ile 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Eskent Suit Butik Apart

Merkez / Eskişehir /
Evinizin rahatlığında günlük kiralık daireler konaklama hizmetleri.

Hangover Central Hotel

Merkez / Eskişehir /
Hangover Central Hotel, şehrin tam merkezinde yer alan konumu sayesinde hem doya doya şehri gezmenize yardımcı olacak hem de Espark Alış-Veriş merkezi'nde hoşca vakit geçirmenize imkan sağlayacaktır.

Otel Tekinoğulları

Merkez / Eskişehir /
1940 yilinda simdiki adiyla Eskisehir Belediye Nikah salonunun oldugu Zeytinoglu is haninda Tekin Otel olarak faaliyetine baslamistir.

Madame Tadia Hotel

Merkez / Eskişehir /
Bir kentin geçmişine dünden bugününe tanıklık eden pek çok yer vardır. Madame Tadia Oteli bu yerlerden biri. Madame Tadia, 1890’lı yıllarda Avusturya’dan bu kente taşınmış.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Haller Gençlik Merkezi Hakkında

Haller Gençlik Merkezi Otelleri Haller Gençlik Merkezi, Eskişehir' de bulunan tarihi “Yaş Sebze ve Meyve Hali Binası” nın restore edilmesi ile oluşturulmuş bir kültür-sanat merkezidir. “Yaş Sebze ve Meyve Hali Binası” kullanılmadığı ve kötü bir görüntü yarattığı için yıkılması düşünülürken 2000 yılında çarşı, eğlence ve alışveriş merkezleri ile aslından uzaklaşmadan Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen desteği ile restore edilmiştir. Binada ağırlıkla ahşap, ferforje ve doğal taş hakimdir. Londra'daki (İngiltere) "Covent Garden" ile Hamburg'daki (Almanya) çiçek hali binasından esinlenilerek yapılmıştır. Haller Gençlik Merkezi içerisinde, Tiyatro salonu, çeşitli cafeler, barlar, yemek yemek için mekanlar, alışveriş dükkanları, ve buz pateni alanı bulunmaktadır. Gençlerin tercih ettiği en popüler mekanlardan biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır