Yardım

Halfeti Otelleri

En uygun Halfeti otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Jubilee Lakeview Boutique Hotel

Normal
6.9
Halfeti Merkez, Halfeti, Sanliurfa
Jubilee Lake View Eski Halfeti Merkezdedir. Toplam 6 odali bir aile isletmesidir. Odalarda tv, uydu yayin, wi-fi, minibar, çay kahve seti bulunmaktadir.
Normal
6.9

Bergamut Otel

Halfeti, Şanliurfa
Bergamut Otel, toplam 5 odası ile hizmet vermektedir.

Melek Butik Otel Halfeti

Halfeti, Şanliurfa
1931 Yılında tarihi tescilli binanın 2021- 2023 yılları arasında restorasyona uygun olarak yapılarak toplam 4 oda ve maksimum 10 kişinin misafir olarak kalabileceği şekildedir.

Rosa Otel

Çok iyi
8.6
Halfeti, Şanliurfa
Teras ve dağ manzaraları sunan Rosa Hotel, Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Halfeti'de, Gaziantep'e 47 km uzaklıktadır. Bu oteldeki klimalı odaların her biri TV ile donatılmıştır.
Çok iyi
8.6

Kasr-ı Canan Butik Otel

Çok iyi
8.2
Halfeti, Şanliurfa
Halfeti'de yer alan Kasr-ı Canan, Fırat Nehri'ne bakan manzarası ve farklı atmosferi ile ön plana çıkıyor.Tesiste lobi, restoran, resepsiyon hizmeti, otopark bulunuyor.
Çok iyi
8.2

Cevher Konağı

Halfeti, Şanliurfa
Cevher Konağı Eski Halfeti Bölgesi’nde teraslamanın en üst kotunda Fırat’ın manzarasına en hâkim noktada bulunmaktadır. Cevher Konağı’nda dolaşırken nahit taşların serinliğini, geleneksel mimarimizin derin manalarını hissedersiniz.

Onur Butik Otel

Halfeti, Şanliurfa
Onur Butik Otel, muhteşem göl manzarası ve geniş odaları ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Türkmen Konağı Halfeti

Müthiş
10.0
Halfeti, Şanliurfa
160 yıllık konağımızın özelliği, tamamen ahşap, nahit taşı ve toprak sıva ile yapılmış olmasıdır. Tarihi bir konağın otele çevrilmesi ile oluşturulmuştur. Muhteşem manzaralı butik bir işletmedir.
Müthiş
10.0

Halfeti

İlçe Merkezinin Şanlıurfa'ya uzaklığı 120 km, Gaziantep'e uzaklığı 105 km'dir. İlçe yeni yerleşim yerinde hızlı bir nüfus artışıyla karşılaşırken, eski yerleşim yeri ise turizme açılmış, kent, ciddi bir tarihi ve doğa turizmi payına sahip olmuştur. Güneydoğu anadolu bölgesinde alternatif turizm alanında cazibe merkezi haline gelmiştir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor