Türkiye ve Kıbrıs'ta 12483 otele doğrudan rezervasyon yapın

otelz.com – Türkiye'nin en büyük çevrimiçi otel rezervasyon sitesi

Ön ödemesiz otel rezervasyonu ile tanışın.

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan otelz.com, 120 kişilik deneyimli kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getirdi. 10.000 konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmak arzumuzdur. Üye otel sayımız her geçen gün artmaktadır.

otelz.com'un mevcut yazılımı, teknolojinin tüm olanakları kullanılarak 12 kişilik ekip tarafından 1,5 senelik bir çalışma sonrası hayata geçirildi.

Yazılım güvenliği ve web sitemizin kolay, kullanıcı dostu bir site olması için çözüm ortaklarımızı Türkiye'nin en değerli ve deneyimli markalarından seçtik.

otelz.com yüzde yüz yerli sermaye ile kuruldu. Vergilerimizi Türkiye'de ödüyor ve ülke hazinesine katma değer sağlıyoruz. Konaklama tesislerinden aldığımız komisyonları yine Türk Turizm sektörüne yaptığımız yatırımlarda kullanıyoruz.

Daha çok yeni olmamıza rağmen ayda 500.000 kişi otelz.com'dan otel araması yapıyor.

Misyonumuz

Türkiye genelinde her bütçeye uygun yüzlerce konaklama tesisini müşterilerimize sunmak, gerek tatil gerek iş amaçlı seyahatleri için hızlı, kolay ve güvenilir rezervasyon yapmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Gerek iş amaçlı gerek tatil amaçlı seyahatlerde en uygun fiyatları ve en fazla otel seçeneğini müşterilerimize sunan, kolay kullanımlı güvenilir bir site olmayı hedefliyoruz. Turizm sektöründe yıllarca deneyim kazanmış, Türk insanının yaptığı seyahatlerde ne istediğini çok iyi bilen, anlayan ve hızlı çözümler sunabilen Müşteri Hizmetleri ekibimiz, Türkiye'yi karış karış gezerek bütün otellerin kapısını çalan Ürün Geliştirme Uzmanlarımız ve Müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla Turizm mevzuatını, ilgili kanunları çok iyi analiz etmiş hukuk departmanımız ile hep beraber sizler için çalışıyoruz.

Gezginlerin kazancı ; Ön ödeme ve rezervasyon ücreti yok...

otelz.com Türkiye'de seyahat eden gezginlere büyük kolaylıklar getirdi. En düşük fiyat garantisi ile ön ödemesiz otel rezervasyon imkanı sağlanmaktadır. Rezervasyon esnasında sizden her hangi bir ücret alınmaz. Ödemeyi konaklama tesisine gittiğinizde yaparsınız. 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar konaklamaya dair ne ararsanız hepsini otelz.com'da bulabilirsiniz.
Hemen üye olun; Size özel indirimlerden yararlanın, Rezervasyonlarınızı yönetin, Odanızı daha hızlı ayırtın !
Hesabımı Oluştur
kişi bu tesisi takip listesine aldı
Takibe aldığınız otelin fiyatı belirli bir oranda düşünce veya bu otel ile ilgili özel bir kampanya başlayınca size haber verilir.
Bu tesisi takibe almak için lütfen tıklayınız. Daha sonra üye panelinizden takip listenizi düzenleyebilirsiniz.
Bu tesisi takip ediyorsunuz. Takibi bırakmak için tıklayınız.
Otellerimizi takip etmek için üye olun veya giriş yapın
Şifrenizi mi unuttunuz ? X
Kapat
E-Posta adresinizi girerseniz size şifrenizi yeniden oluşturmanız için bir link göndereceğiz
Gönder
!

Sizi Arayalım

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım.
Gönder