Hacıoğlan Kanyonu Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hacıoğlan Kanyonu Otelleri

Genel Bilgi

Kaş ilçesine bağlı Hacıoğlan köyünde başlayıp Dere köyü yakınlarında son bulan Hacıoğlan Kanyonu, bir yıldır turistleri ağırlıyor. 7 kilometre uzunluğunda, yüksekliği 50 ile 200 metre arasında değişen kanyonda, 23 doğal havuz 24 de atlama noktası bulunuyor. Kanyonun suları, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında turizm faaliyetlerine imkan sağlayacak düzey

Kabapiynar

Kaş / Antalya
Kabapiynar Çiftlik Evi, yakın zamanda yenilenmiş modern tasarımlı taş köy evimiz, göz alabildiğine doğanın içinde kalabalıktan uzak, huzur içinde bir dinlenme imkanı sunuyor.

Villa Bozca

Merkezköyler / Kaş / Antalya
Villa Bozca, Kaş Mumu Bölgesi'nde olup, tamamen izole bir bölgededir. Doğa ile iç içe sakin bir bölgede bulunup eşsiz deniz manzarası mevcuttur.

Villa Anka

Kaş / Antalya
Villa Anka, baş döndürücü manzarasıyla sizi kendine aşık eder. Ünlü Danimarkalı mimar Peter Bolther tarafından tasarlanan villa, antik Akdeniz'in ve Tarihi Likya Yürüyüş Yolu'nun kıyısında, lüks, konfor ve modernliği bir arada yakalayabilmiştir.

Villa Andız

Kaş / Antalya
Yeniköy’deki Villa Andız’ın taptaze havasını içinize çekip ve villanın arkasındaki Andız ağacının gölgesinde nefes kesici Akdeniz manzarasının tadına varabilirsiniz.

Kaş Doğapark Hotel

Merkez / Kaş / Antalya
mimarı yapısı Tamamen Taş ve Ahşap inşa edilerek 4000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Otelimiz 40 yatak kapasiteli odalarımızda 24 saat sıcak su Tv, Klima, Balkon ve yüzme havuzu mevcuttur.

Karamel Loft Minik Ev

Kaş / Antalya
Karamel Loft, tam donanımlı mutfağı, çamaşır makinesi, bir adet yatak odası ve çok konforlu çift kişilik kanepesi ile doğanın içinde 35 ve 55 m² alanlara sahip, 5 adet minik evden oluşan yerleşkededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hacıoğlan Kanyonu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hacıoğlan Kanyonu Hakkında

Hacıoğlan Kanyonu Otelleri Kaş ilçesine bağlı Hacıoğlan köyünde başlayıp Dere köyü yakınlarında son bulan Hacıoğlan Kanyonu, bir yıldır turistleri ağırlıyor. 7 kilometre uzunluğunda, yüksekliği 50 ile 200 metre arasında değişen kanyonda, 23 doğal havuz 24 de atlama noktası bulunuyor. Kanyonun suları, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında turizm faaliyetlerine imkan sağlayacak düzeye ulaşıyor. Otobüslerle, Kaş'tan Hacıoğlan köyüne gelen tatilcilere önce profesyonel rehberlerden kanyon hakkında bilgi alıyor. Kanyona ulaşmak için 3 kilometre orman içinde yürüyen tatilciler, daha sonra ulaştıkları başlama noktasında özel giysiler giyerek, yaklaşık 8 saatlik yürüyüşe başlıyor. Tatilciler, kanyon içindeki havuzlarda yüzüyor, bazı noktalarda atlayış, bazı noktalarda ise iple geçiş yapıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır