Hacı Hafız Ahmet Efendi Evi ( Devlet Güzel Sanatlar Galerisi) Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hacı Hafız Ahmet Efendi Evi ( Devlet Güzel Sanatlar Galerisi) Otelleri

Genel Bilgi

Hacı Hafız Ahmet Efendi Evi'nin Selamlık Kitabesin' den kitabeden 1888 tarihinde inşa edildiği anlaşılmaktadır.1979 yılında Kültür Bakanlığınca kamulaştırılarak restore edilip 1998 yılında Devlet Güzel Sanatlar Galerisi olarak hizmete açılmıştır. Düzgün kesme taşlardan inşa edilen Köşk, kapı ve pencere kanatlarındaki ağaç işçiliği ile odalarda göz tab

Yıldız Saray Otel

Merkez / Şanliurfa /
Otelimiz 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Otelimiz şehir merkezi'nde olup Balıklıgöl ve tarihi mekanlar'a yürüme mesafesindedir. Odalarımız cadde üzeri olup havadardır. Odalarımızda tv, klima, duşa kabin, buzdolabı mevcuttur.

Gülizar Otel

Merkez / Şanliurfa /
Gülizar Hotel, Şanlıurfa'da Balıklı Göl'e 600 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar, tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilirler. Bazı odalarda konforunuz için oturma alanı mevcuttur. Odalar özel banyoludur.

Gülizar Konukevi

Merkez / Şanliurfa /
Konukevi tesisimizde, Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde set menü servisiyle, Urfa’nın olmazsa olmazı sıra gecesi etkinlikleri, düğün, nişan, toplantı ve diğer organizasyon hizmetleri verilmektedir.

Hanehan Butik Otel

Merkez / Merkez / Sanliurfa /
Hanehan Butik Otel yaklaşık 650 yıllık bir yapı olup tarihi Urfa tas evi mimarisi özelliği göstermektedir.

Palmyra Boutique Hotel

Merkez / Sanliurfa /
Palmyra Boutique 300 yillik Konak hiç bir özelligi bozulmadan ve orjinaline sadik kalarak yeniden restore edilmesiyle otel olarak hizmet vermektedir. Sizler için özenle hazirlanmi ve dekore edilmis odalarimizda ihtiyaciniz olan konforu yasayacaksiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Hacı Hafız Ahmet Efendi Evi ( Devlet Güzel Sanatlar Galerisi) Hakkında

Hacı Hafız Ahmet Efendi Evi ( Devlet Güzel Sanatlar Galerisi)  Otelleri Hacı Hafız Ahmet Efendi Evi'nin Selamlık Kitabesin' den kitabeden 1888 tarihinde inşa edildiği anlaşılmaktadır.1979 yılında Kültür Bakanlığınca kamulaştırılarak restore edilip 1998 yılında Devlet Güzel Sanatlar Galerisi olarak hizmete açılmıştır. Düzgün kesme taşlardan inşa edilen Köşk, kapı ve pencere kanatlarındaki ağaç işçiliği ile odalarda göz tabir edilen ahşap raflardan oluşan nişler Urfa evlerindeki ağaç işçiliğini yansıtır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır