Yardım

Gölhisar Otelleri

Gölhisar otelleri, en uygun Gölhisar otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

The Era Otel

Müthiş
9.2
Gölhisar Merkez, Gölhisar, Burdur
Burdur Gölhisar'da yer alan Era Otel, 12 suit 21 oda 42 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tesis, ücretsiz Wi-Fi, 24 saat resepsiyon hizmeti ve LCD TV içeren klimalı odalar sunmaktadır.
Müthiş
9.2

Garden Terrace Otel

Müthiş
9.8
Gölhisar Merkez, Gölhisar, Burdur
Gölhisar’ da tek 3 yıldızlı otel olarak kalite, hijyen ve güven çerçevesinde hamam, sauna, fitness ve eğlence merkezimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Müthiş
9.8

Kibyra Otel

Müthiş
9.5
Gölhisar Merkez, Gölhisar, Burdur
Kibrya Otel, 24 odalı sade olarak dizayn edilmiş konaklama tesisidir.
Müthiş
9.5

Gölhisar

Gölhisar, Burdur ilinin bir ilçesidir.Gölhisar Burdur ilinin güneybatısında ve Burdur'a 107 Km uzaklıktadır. İlçenin tarihi çok eski çağlara dayanmaktadır. Cbyra – Tetrapul (4 şehir) harabelerinin bulunduğu mevkide 4 şehrin idare merkezi olmuştur. Bu şehirler Cbyra, Bubon, Balbura ve İnuanda'dır. Bu şehirlerin milattan 1000 yıl önce Girit'ten gelen Pisidialılar tarafından kurulduğu ünlü tarihçi Heredot'un kayıtlarından anlaşılmaktadır. Cbyra daha sonra Romalıların idare merkezi olmuştur. Bu gün kalıntılar hala mevcut olup, bunlardan en önemlisi 90m yarıçapında olan tiyatrodur.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor