Çanakkale Gökçeada Havaalanı Otelleri

Çanakkale Gökçeada Havaalanı için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Gökçeada Havaalanı Otelleri

Kuzey Park Hotel

Merkez / Gökçeada‎ / Çanakkale
Otelin 28 odası bulunuyor. Odalarda; LCD TV, uydu yayını, telefon, minibar, klima, duş, WC, saç kurutma makinesi, kablosuz internet gibi olanaklar bulunuyor.

Olimbera Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Otelin tüm odaları çift kişilik. Ama 0-5 yaş arası çocukların yatabileceği tekli bir açılır koltuk da bulunuyor. Odalarda her detay düşünülmüş, içinde çay, kahve, şeker olan bir hoşgeldin tepsisi bile konulmuş.

Pansiyon Gökçeada

Merkez / Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Pansiyon olarak Gökçeada merkezinde yepyeni ve kaliteli bir binada harika bir konaklama deneyimi isteyenler için çalışmaya başladık.

Meydani Butik Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
2018 sezonuna yeni bir otel ile giriyor ada merkezi. Burası ada merkezinin tam ortasında, meşhur Efibadem'in kurucusu Meydani Pastanesi'nin yeni işletmesi. Otel, mimarisi ile ada merkezinin çehresini değiştirdi, güzellik kattı.

Vintage Inn Butik Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Vintage Inn Butik Otel, Gökçeada’da yaklaşık 150 yıllık Rum evinin restore edilmesi ile hizmet vermeye başlayan misafirlerine ev konforunda bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Cerit Apart Pansiyon

Gökçeada‎ / Çanakkale
Çanakkale'nin en büyük adası olma özelliği taşıyan Gökçeada'da yer alan Cerit Pansiyon, adanın merkezinde olmasından dolayı, misafirlerine büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Gökçeada Havaalanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çanakkale Gökçeada Havaalanı Hakkında

Çanakkale Gökçeada Havaalanı Otelleri Gökçeada Havalimanı Çanakkale'ye bağlı Gökçeada'da yapılan insani yardım amaçlı yapılmış olan bir havalimanıdır. Havaalanı 15 Ağustos 2010 tarihinde hizmete girmiştir. 2011 yılında da Yurtiçi uçuşlara açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır