Gökçeada Sualtı Milli Parkı Otelleri

Bu yerdeki 25 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gökçeada Sualtı Milli Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Gökçeada Sualtı Parkı Türkiye'nin ilk sualtı parkı olma unvanına sahip. Türkiye Deniz Araştırmaları Vakfı tarafından 1999 yılında park ilan edilen alan, adanın kuzeydoğusunda, Kaleköy ve Kuzu Limanı arasında yer alıyor. Kıyıdan 1 deniz mili uzunluğunda, denizden 200 metre açıklığında bir alanı kapsıyor. Kirlenmemiş ve bozulmamış doğasıyla Gökçeada bir

Kastro Konak

Gökçeada‎ / Çanakkale
Tüm konaklama birimlerinde 1 çift, 1 tek kişilik yatak ve önlerinde manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Apartların hepsinde mutfak mevcuttur. Bütün odalarda standart olarak uydu TV, klima, mini bar, saç kurutma makinesi ve güvenlik kasası bulunmaktadır.

İmroz Kardamos Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
İmroz Kardamos Otel, Yukarı Kaleköy'ün Rumlardan kalan bölgesinde sıfırdan inşa edilmiş, 2020 yılında hizmete açılmıştır. Otelimizde, geniş bir avluya açılan odalarımız ile eski hanları hatırlatan keyifli bir ortam sunuyoruz.

Yeni Bademli Konuk Evi

Bademli / Gökçeada‎ / Çanakkale
Yeni Bademli Konuk Evi, Çanakkale Gökçeada Havalimanı'na 4 km uzaklıkta konumlanıyor. Tesisin ferah odalarında; klima, TV, uydu yayını, buzdolabı, ocak, kanepe, oturma alanı, saç kurutma makinesi, banyo bulunuyor.

Uysallar Köy Evi

Merkez / Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Merkezi'nde, Çanakkale'ye 45 km mesafede yer alan Uysallar Köy Evi, barbekü ve dağ manzarasına sahiptir. Bozcaada, tesise 46 km uzaklıktadır. Tesis genelinde WiFi erişimi ücretsizdir.

Petrada İmbros

Gökçeada‎ / Çanakkale
Petrada Butik Otel, misafirlerini konforlu odaları ile ağırlıyor. Deniz ve doğa manzarasına hakim, yüksek konumu ile misafirlerine keyifli bir tatil atmosferi sunan tesisin bahçesi de bulunuyor.

Aliş Boutique Otel

Kaleköy / Gökçeada‎ / Çanakkale
Turizm hizmetini insan merkezli düşünen birikim,deneyim ve üstün hizmet anlayışına sahip Aliş Boutique Hotel yılın 12 ayı hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gökçeada Sualtı Milli Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gökçeada Sualtı Milli Parkı Hakkında

Gökçeada Sualtı Milli Parkı Otelleri Gökçeada Sualtı Parkı Türkiye'nin ilk sualtı parkı olma unvanına sahip. Türkiye Deniz Araştırmaları Vakfı tarafından 1999 yılında park ilan edilen alan, adanın kuzeydoğusunda, Kaleköy ve Kuzu Limanı arasında yer alıyor. Kıyıdan 1 deniz mili uzunluğunda, denizden 200 metre açıklığında bir alanı kapsıyor. Kirlenmemiş ve bozulmamış doğasıyla Gökçeada bir deniz müzesi gibi. Akdeniz ve Karadeniz arasındaki deniz canlılarının geçiş yolu üzerinde olduğu için ada civarında zengin balık yatakları bulunuyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır