Gizli Liman Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gizli Liman Otelleri

Mavisu Resort Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Mavisu Resort Hotel konsept olarak yarım pansiyon hizmet veren tesis 130 dönüm alan üzerine kurulu ve denize sıfırdır.

Laz Koyu Konukevi

Gökçeada‎ / Çanakkale
Ücretsiz WiFi, restoran ve barbekü sunan Laz Koyu Pansiyon, Kaleköy'de konaklama imkanı sunmaktadır. Otel, bir çocuk oyun alanı ve deniz manzarası sunmaktadır ve konuklar restoranda yemek yiyebilir. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Zeydali Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Antik mimariyi teknolojiyle buluşturan otelin birbirinden konforlu 16 odası bulunuyor. Doğal manzara ve tarihi sokaklara açılan balkonlu odaların yanı sıra; ahşap oturma alanlarının yer aldığı verandalara sahip odalar da bulunuyor.

Gökçeada Yeşilev Butik Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Yeşilev Butik Otel, Taş ev konseptinde olup toplam 6 odasıyla hizmet vermektedir. Konforunuz ve rahatınız düşünülerek tasarlanmış odalarımızda evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunmaktayız.

Pansiyon Gökçeada

Merkez / Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Pansiyon olarak Gökçeada merkezinde yepyeni ve kaliteli bir binada harika bir konaklama deneyimi isteyenler için çalışmaya başladık.

Petrino Gökçeada Hotel & Kitchen

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada'nın merkezinde yepyeni bir butik otel deneyimi! Eski Rum mahallesinde bulunan Petrino Gökçeada doğal yapısı korunarak yenilenmiş taş konakta hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gizli Liman Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır