Gazi Mihal Bey Hamamı Otelleri

En uygun Gazi Mihal Bey Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gazi Mihal Bey Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Gazi Mihal Bey tarafından 1422 yılında Gazi Mihal Camii'nin ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile bugünkü Edirne-Kapıkule yolu üzerine yaptırılmıştır.Tuğla ve kesme taş ile yapılan caminin iç süslemelerinde malakarı etkisi göze çarpmaktadır.Dikdörtgen planlı hamam ılıklık, sıcaklık, ve halvet bölümlerinden oluşmaktadır. Hamamın arkasında boydan boya kül

Edirne Isik Hotel

Merkez / Edirne
Isik Otel Edirne Merkez'dedir. Selimiye Cami, diger camiler, Saraçlar Caddesi ve Kapaliçarsi'ya yürüyerek 10 dk mesafededir. Otelimiz toplam 30 odalidir ve oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir. 24 saat açik resepsiyon, ve otoparkimiz mevcuttur.

Otel 22

Merkez / Edirne
Otel 22, misafirlerine yıl boyunca konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirler her sabah doyurucu bir kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilmektedir.

Taner Apart Otel Edirne

Merkez / Edirne
Taner Apart otel toplam 6 adet 1+1 apart daireden oluşmaktadır.

Sila Apart & Pansiyon

Merkez / Edirne
Edirne'de merkezi bir konumda yer alan Sila Apart Pansiyon Edirne, tüm yil boyunca açiktir ve misafirlerine hizmet vermektedir. Is ya da seyahat amaçli konaklamalar için uygun olan tesisin geneli sade bir iç dekorasyona sahiptir.

Kaleroom Otel

Merkez / Edirne
Edirne'nin tam merkezi Kaleiçi bölgesinde yer alan konaklama tesisimiz 2020 yılı Ağustos ayında hizmete girmiştir.

Edirne Osmanlı Evleri

Merkez / Edirne
In Edirne’s Kaleici district, history and luxury are the meeting point. If your choice is out of the ordinary, to live in a historic museum environment; The foundations were laid out 110 years ago and the restoration took us four years.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gazi Mihal Bey Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gazi Mihal Bey Hamamı Hakkında

Gazi Mihal Bey Hamamı Otelleri Gazi Mihal Bey tarafından 1422 yılında Gazi Mihal Camii'nin ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile bugünkü Edirne-Kapıkule yolu üzerine yaptırılmıştır.Tuğla ve kesme taş ile yapılan caminin iç süslemelerinde malakarı etkisi göze çarpmaktadır.Dikdörtgen planlı hamam ılıklık, sıcaklık, ve halvet bölümlerinden oluşmaktadır. Hamamın arkasında boydan boya külhanı uzanmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır