Galata Perform Otelleri

Bu yerdeki 613 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Galata Perform Otelleri

Allegra Suites Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Allegra Suites Galata, Tarihi Galata Bölgesi’nde yer alıp, Bölge’nin önemli tarihi ve eğlence mekânları ile iç içe bir konuma sahip olmanın ağırlığıyla müşterilerine kapılarını açıyor. Otel, Galata Kulesi’ne 50 metre, Galata Köprüsü’ne 750 metre, St.

Louis Appartements Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Louise'in bej renginde zevkli bir şekilde dekore edilmiş süitlerinde yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyo bulunmaktadır. Parke zeminlere sahip tüm süitlerde klima ve ısıtma vardır. Bazı süitler, Galata Kulesi manzarasına sahiptir.

Galatahan Hotel

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
Galatahan Hotel, eski İstanbul'un kalbinde, Galata Kulesi'ne sadece 250 metre uzaklıkta yer almaktadır. Bina 1907 yılında inşa edilmiş olup; karakteristik özellikleri ve ön cephesi korunarak güçlendirilmiş ve korunmuştur.

By Murat Royal Hotel

Beyoğlu / İstanbul
Cıvıl cıvıl İstiklal Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alan By Murat Royal Hotels, cumbalı yüksek tavanlar ve cumbalı pencerelere sahip tarihi bir binada yer almaktadır. Tarihi Galata Kulesi 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Galata Trend Apart

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Galata bölgesinin kalbinde yer alan Galata Trend Apart, Galata Kulesi'ne birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Walton Hotels Galata

Şişhane / Beyoğlu / İstanbul
Walton Hotels Galata'nın odalarında özel üretim yağlı boya çağdaş tablolar, iPod dock, parke zemin, klima, ısıtma sistemi, minibar ve çalışma masası bulunmaktadır. Odalar LED TV ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Galata Perform Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Galata Perform Hakkında

Galata Perform Otelleri GalataPerform 2003 yılında Galata Kuledibi’ndeki Büyük Hendek Caddesi’nde yer alan tarihi bir apartmanın ikinci katında kurulmuştur. Tiyatro ve performans disiplinlerine odaklanarak bağımsız bir sanat alanı yaratmak hedefiyle oluşturulan mekan Ve Diğer Şeyler Topluluğu’nun da ev sahipliğini yapmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır