Fransız Kültür Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 166 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fransız Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Ankara Fransız Kültür Merkezi, kültürel ve sosyal buluşma yeri olarak Ankara’da bulunan 300.000 öğrenciye ve bugünün Fransa’ sının oluşmasını sağlayan değerleri (Cumhuriyet değerleri, fikir alışverişi, kültürel çeşitlilik, sadece özgür bir değişim alanı olmayıp dünyada demokrasinin garantörlerinden biri olan Avrupa’ya bağlı bir Fransa) paylaşan herkes

Doğa Residence Otel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Doğa Residence Otel; klasik, şık mimarisi ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanmasıyla beraber huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır.

Deeps Hostel Ankara

Çankaya / Ankara
Ankara şehir merkezinin kalbinde bulunan Deeps Hostel Ankara, 2 ana tren hattının yanı sıra barlara, restoranlara ve mağazalara sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

New Park Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Şık bir atmosferde tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz 42 m²’den başlayan modern mobilya ve aksesuarlarla donatılan odalar, tamamen rahat, huzurlu bir tatil geçirmeniz için size ve ailenize özel tasarlandı.

Hotel Starton

Kizilay / Çankaya / Ankara
Starton Hotel'in odalarında klima, mini bar, kasa ve daha fazlası, konukların odalarında ve otelin her yerinde ücretsiz Wi-Fi ile internete bağlanabilecekleri olağanüstü konfor sunmaktadır.

Evkuran Otel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Şehrin kalbinde bulunan Evkuran Hotel, Kızılay Metro İstasyonu'ndan sadece 400 metre uzaklıktadır. Otel, 24 saat açık bir resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi içeren klimalı odalar sunmaktadır.

Enerji Otel

Çankaya / Ankara
odern görünümü ile 76 odasıyla , konfor ve estetiğin modern teknoloji ile buluştuğu , uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan, sizlere ve misafirlerinize ev rahatlığı ve konforunu yaşatmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen ,deneyimli ve m

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Fransız Kültür Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Fransız Kültür Merkezi Hakkında

Fransız Kültür Merkezi Otelleri Ankara Fransız Kültür Merkezi, kültürel ve sosyal buluşma yeri olarak Ankara’da bulunan 300.000 öğrenciye ve bugünün Fransa’ sının oluşmasını sağlayan değerleri (Cumhuriyet değerleri, fikir alışverişi, kültürel çeşitlilik, sadece özgür bir değişim alanı olmayıp dünyada demokrasinin garantörlerinden biri olan Avrupa’ya bağlı bir Fransa) paylaşan herkese hitap etmektedir. Ankara Fransız Kültür Merkezi, aynı zamanda, Türkiye’de bulunan Fransa Büyükelçiliği’nin kültürel ve dil alanında olduğu gibi bilimsel, idari ve teknik alanlarda da işbirliği politikasının operatörüdür. Bu bağlamda, bir yandan anlayışı teşvik etmek ve iki ülke arasındaki alışverişi desteklemek, diğer yandan Türkiye’nin Avrupa’ya doğru ilerlediği yola eşlik etmek için geniş bir yelpazede etkinlikler ve servisler sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır