Yeni Foça Otelleri

Bu yerdeki 14 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yeni Foça Otelleri

Hampton by Hilton Izmir Aliaga

Aliağa Merkez / Aliağa / İzmir /
Burada Olmanı Seviyorum! Ege’nin incisi İzmir’in kuzeyinde bir balıkçı kasabasından günümüze ulaşan Aliağa’nın ve bölgenin tek uluslararası zincir oteli; Hampton by Hilton İzmir Aliağa.

Haliç Park Resort & Spa

Merkez / Dikili / İzmir /
Haliç Park Resort & Spa, deniz kıyısında yer almaktadır. Özel plaj, 2 açık yüzme havuzu ve 2 adet su kaydırağı mevcuttur. Otelde sauna ve Türk hamamı ile spa olanakları ve fitness merkezi mevcuttur.

Club Rose Bay Hotel

Yeni Foça / Foça / İzmir /
Club Rose Bay Hotel olarak hedefimiz; maksimum misafir memnuniyeti sağlanmış tüm alanlarda sunulan birebir hizmet anlayışıyla konuklarımıza evlerindeki rahatlığı hissettirerek en üst seviyede misafir memnuniyetini sağlamaktır.

La Petra Otel

Yeni Foça / Foça / İzmir /
Yeni Foça limanında bulunan binamız 1870 yılında tüccar bir aile için inşa edilmiş. Zemin katı ahır 1. kat ise konut olarak tasarlanıp kullanılmış, Zamanla zemin katta kuyumculuk, gazino, fırın gibi kullanımlar olmuş.

Safran Palas Otel

Yeni Foça / Foça / İzmir /

Kozbeyli Konağı

Yeni Foça / Foça / İzmir /
Köyün ön tarafı Ova ve Deniz’dir.Etrafı ormanlarla kaplıdır.450 yıllık bir Camisi,Kale’si,zeytin,zeytinyağı ve Dibek Kahvesi ile meşhurdur. KOZBEYLİ KONAĞI’nda ;rahat,huzur ve damak tadı bulacaksınız.Sabahları;Organik Köy Kahvaltısı sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır