Foça Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Foça Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Foça Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Foça Devlet Hastanesi,1995 yılında hizmete sunulmuş,2001 yılında tadilat çalışması yapılarak 222 m2 alan üzerinde 851m2'lik inşaat alanı üzerinde üç kat olarak inşa edilmiştir.Hastanede Acil Servis hizmeti 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir.Poliklinikler belirli branşlarda hergün,bazı branşlarda haftanın belirli günlerinde hizmet vermektedi

Club Mackerel Tatil Köyü

Eski Foça / Foça / İzmir
İzmir'in eşsiz beldesi Foça'da keyifli bir tatil için tatil köyümüzde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağiz. Güzel Foça'nın kendine özgü bir öyküsü vardır. Foça'da bir "Karataş" varmış.

Foça Antik Hotel

Eski Foça / Foça / Izmir
Tesisimiz Eski Foça'da Denize sifir konumda yer almaktadir.

Foça Ensar Hotel

Eski Foça / Foça / İzmir
Foça Ensar Hotel 1971 yilinda kurulmus bir Aile Isletmesidir. Eski Foçada ki Tas evinizdir. Eski Foça'nin en güzel konumunda Tarihi Rum evlerininde bulundugu denize 30 metre mesafede sirin bir sokakta yer almaktadir.

Melaike Hotel

Eski Foça / Foça / İzmir
1985 yılında hizmete açtığımız otelimiz, aile işletmesi olup 35 yıldır ilk günkü ti̇ti̇zli̇ği̇mi̇z ile işletmeye devam diyoruz. Bizler için misafirlerimiz son derece değerlidir.

Villa Lumina Petram

Yeni Foça / Foça / İzmir
Villa Lumina Petram, Yenifoça’da 4 kişinin kalabileceği bir villadır. Siz değerli misafirlerimizin rahatı için hiçbir masraftan kaçınılmamış ve kaliteli mobilyalar ev araç gereçleri kullanılmıştır.

Hanedan Otel

Eski Foça / Foça / İzmir
Foça merkezinde bulunan bu sahil oteli, mağaza ve restoranlardan 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Deniz ürünleri sunan bir alakart restoranı vardır. Wi-Fi ve özel otopark olanakları ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Foça Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Foça Devlet Hastanesi Hakkında

Foça Devlet Hastanesi Otelleri İzmir Foça Devlet Hastanesi,1995 yılında hizmete sunulmuş,2001 yılında tadilat çalışması yapılarak 222 m2 alan üzerinde 851m2'lik inşaat alanı üzerinde üç kat olarak inşa edilmiştir.Hastanede Acil Servis hizmeti 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir.Poliklinikler belirli branşlarda hergün,bazı branşlarda haftanın belirli günlerinde hizmet vermektedir. Halihazırda Genel Cerrahi,Dahiliye,Ortopedi,Çocuk,K.Doğum ve Diş branşlarında poliklinik hizmeti düzenli olarak verilmektedir.Göz, Nöroloji,Anestezi,KBB,Cildiye ve Üroloji branşlarında belirli günlerde hizmet verilmektedir..Hastanemizde toplam olarak 78'i 657'ye tabi, 24'ü sözleşmeli, olmak üzere 102 kişi hizmet vermektedir.Tıbbi Birimler;Poliklinik.Servis,Rontgen,Kan Transfüzyon Odası,Diyaliz Ünitesi,Ameliyathane Birimi,Eczane Birimlerini görebilmek,Randevu ve Bilgi alabilmek için Hastane'nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır