Yardım

Fındıklı Otelleri

Fındıklı otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Loading...
Sırala

Ramada By Wyndham Rize Fındıklı

Müthiş
10.0
Findikli Merkez, Findikli, Rize
Türkiye'nin kuzeydoğusuna kaçın ve Ramada by Wyndham Rize Fındıklı'da yemyeşil yaylaların ve muhteşem Karadeniz kıyısının güzelliğine kendinizi bırakın.
Müthiş
10.0

Ruba Pansiyon& Restaurant

Merkezköyler, Findikli, Rize
Ruba Pansiyon& Restaurant olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız.

Babalık Doğal Yaşam Konağı

Findikli, Rize
Rize ve Artvin’e merkezi yakınlıkta bulunmasından dolayı Karadeniz’in en önemli turizm bölgelerine, tarihi mekanlarına, yaylalara, vadilere, tabiat parklarına, göllerine, köprülerine ve eşsiz şelalelerine tanıklık etmektedir.

Pınar Butik Otel

İyi
7.6
Ardeşen, Rize
Yeşiliyle görenleri kendine hayran bırakan Ayder Yaylası’na 13 km mesafede olan tesis, doğaya uygun mimarisi, leziz tatların sunulduğu restoranı, şömineli lobisi ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor.
İyi
7.6

Emis Dağ Evi

Findikli Merkez, Findikli, Rize
Emis Dağ Evi, 2+1, dubleks ahşap ev olarak hizmet vermektedir.

Teona Çağlayan Bungalov

Çok İyi
8.9
Merkezköyler, Findikli, Rize
Şehrin rutininden, gürültüsünden uzak, tamamı ahşap özel tasarım odalarda dere şırıltısı ile uyuyup kuş sesleri ile uyanacağınız eşsiz bir Teona masalına hazır mısınız? Teona Çağlayan Bungalov'da 14 adet bungalov ve 1 adet serender tarzı bungalov bulunma
Çok İyi
8.9

Hakoni House

Çok İyi
8.0
Merkezköyler, Findikli, Rize
Hakoni House, 12 oda kapasiteli bir aile işletmesidir. Yıl boyunca her mevsim açığız.
Çok İyi
8.0

Fındıklı

Fındıklı, Rize'nin 60 km doğusunda yer alan bir sahil ilçesidir. Doğusunda Arhavi batısında Ardeşen güneyinde Yusufeli ilçeleri ve kuzeyinde ise Karadeniz ile çevrilidir. İlçede toplam 13 km uzunluğunda kıyı şeridi bulunmaktadır. İlçe topraklarını Sümer, Arılı, Yeşildere ve Çağlayan derelerinin etrafındaki vadiler oluşturur.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor