Fındıklı Otelleri

En uygun Fındıklı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fındıklı Otelleri

Genel Bilgi

Babalık Doğal Yaşam Konağı

Findikli / Rize
Rize ve Artvin’e merkezi yakınlıkta bulunmasından dolayı Karadeniz’in en önemli turizm bölgelerine, tarihi mekanlarına, yaylalara, vadilere, tabiat parklarına, göllerine, köprülerine ve eşsiz şelalelerine tanıklık etmektedir.

Pınar Butik Otel

Ardeşen / Rize
Yeşiliyle görenleri kendine hayran bırakan Ayder Yaylası’na 13 km mesafede olan tesis, doğaya uygun mimarisi, leziz tatların sunulduğu restoranı, şömineli lobisi ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor.

Teona Çağlayan Bungalov

Merkezköyler / Findikli / Rize
Şehrin rutininden, gürültüsünden uzak, tamamı ahşap özel tasarım odalarda dere şırıltısı ile uyuyup kuş sesleri ile uyanacağınız eşsiz bir Teona masalına hazır mısınız? Teona Çağlayan Bungalov'da 14 adet bungalov ve 1 adet serender tarzı bungalov bulunma

Ruba Pansiyon& Restaurant

Merkezköyler / Findikli / Rize
Ruba Pansiyon& Restaurant olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız.

Hakoni House

Merkezköyler / Findikli / Rize
Hakoni House, inanılmaz manzarası ve bol oksijeni ile başınızı döndürecek güzellikte dizayn edilmiş odalarımızda sizleri bekliyoruz.

Şelale Otel

Merkezköyler / Ardeşen / Rize
2018 yılında açılmış olan tesisimizde 2 suit ve 12 standart toplam 14 oda bulunmaktadır. Deniz ve dağ manzarasıyla konforlu ve kaliteli odalarımız bulunmaktadır. Otelimiz aile otelidir ve evlilik şartı aranmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Fındıklı Hakkında

Fındıklı Otelleri Fındıklı, Rize'nin 60 km doğusunda yer alan bir sahil ilçesidir. Doğusunda Arhavi batısında Ardeşen güneyinde Yusufeli ilçeleri ve kuzeyinde ise Karadeniz ile çevrilidir. İlçede toplam 13 km uzunluğunda kıyı şeridi bulunmaktadır. İlçe topraklarını Sümer, Arılı, Yeşildere ve Çağlayan derelerinin etrafındaki vadiler oluşturur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır