Findikli Otelleri

Bu yerdeki 43 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Findikli Otelleri

Babalık Doğal Yaşam Konağı

Findikli / Rize
Rize ve Artvin’e merkezi yakınlıkta bulunmasından dolayı Karadeniz’in en önemli turizm bölgelerine, tarihi mekanlarına, yaylalara, vadilere, tabiat parklarına, göllerine, köprülerine ve eşsiz şelalelerine tanıklık etmektedir.

Pınar Butik Otel

Ardeşen / Rize
Yeşiliyle görenleri kendine hayran bırakan Ayder Yaylası’na 13 km mesafede olan tesis, doğaya uygun mimarisi, leziz tatların sunulduğu restoranı, şömineli lobisi ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor.

Teona Çağlayan Bungalov

Findikli / Rize
ehrin rutininden, gürültüsünden uzak, tamamı ahşap özel tasarım odalarda dere şırıltısı ile uyuyup kuş sesleri ile uyanacağınız eşsiz bir Teona masalına hazır mısınız? Teona Çağlayan Bungalov'da 13 adet bungalov bulunmakta ve her bungalovda 5 kişi kala

Didi Boutique Hotel

Ardeşen / Rize
4 yıllık bir tesistir. Toplamda 14 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Tv, Netflix, klima, 24 saat sıcak su, banyo'da buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Pinar Wooden Houses

Ardeşen / Rize
Tesisimiz 5 yıllık bir işletmedir. 12 odadan oluşmaktadır. Odalarda Led TV., Wi- Fi, klima, ufo, 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restoran ve kafe bölümümüz otelin altındadır. Akşam yöresel balon gösterisi ve eğlencelerimiz mevcuttur.

Lombane Apart

Ardeşen / Rize
Dağ manzaralı Lombane Apart, Akkaya'da yer almakta olup bir restoran ve 24 saat açık bir resepsiyon sunmaktadır. Bir veranda ile donatılmış birimlerde TV ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Findikli Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Findikli Hakkında

Findikli Otelleri Fındıklı, Rize'nin 60 km doğusunda yer alan bir sahil ilçesidir. Doğusunda Arhavi batısında Ardeşen güneyinde Yusufeli ilçeleri ve kuzeyinde ise Karadeniz ile çevrilidir. İlçede toplam 13 km uzunluğunda kıyı şeridi bulunmaktadır. İlçe topraklarını Sümer, Arılı, Yeşildere ve Çağlayan derelerinin etrafındaki vadiler oluşturur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır