Çalış Otelleri

Bu yerdeki 221 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çalış Otelleri

Yonca Lodge

Yanıklar / Fethiye / Muğla
Yonca Lodge'ın konukları ahşap ve taş gibi doğal malzemelerle dekore edilmiş odalarda kalabilirler. Her odada ücretsiz Wi-Fi, klima ve çay hazırlamak için bir su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Blueberry Boutique Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Fethiye'de yer alan Blueberry Boutique Hotel, Çalış Plajı'na ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesindedir. Hotelimizin ses yalıtımlı odaları çağdaş bir tasarıma sahiptir. Odalarda çay-kahve yapma imkanı mevcuttur.

Harman Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Harman Hotel çalış denizine yürüyerek 10 dakikada ulaşabileceğiniz hem eğlenip hem rahatlayabileceğiniz sıcak yaz günlerinde bunalmadan havuz keyfinin tadına varabileceğiniz bir aile otelidir.

Nevada Hotel & SPA

Çalis / Fethiye / Mugla
Bu tesis plaja 5 dakikalik yürüme mesafesinde. Fethiye'de yer alan Nevada Hotel, Akdeniz'e yürüyerek yalnizca 5 dakika uzakliktadir. Otel bir spa ve balkon içeren klimali odalar sunmaktadir. Tesis bünyesindeki otopark ve Wi-Fi erisimi ücretsizdir.

Makri Beach Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Fethiye ilçe merkezine 6 km mesafede yer alan bu sahil oteli, Akdeniz manzaralı bir teras ve açık havuzla hizmet vermektedir. WiFi erişimi ve özel otopark ücretsizdir.

Bezay Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Bezay Hotel'de tatil evinizin konforu ve sıcaklığındadır. Burada en çok önem verdiğimiz ilkemiz temizliktir. Odalarımız her gün temizlenir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çalış Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır