Çalış Otelleri

En uygun Çalış otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çalış Otelleri

Club Turkuaz Garden

Çalış / Fethiye / Muğla
Club Turkuaz Garden'da 2019 yılında büyük çaplı yenileme yapılmıştır.

Blueberry Boutique Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Fethiye'de yer alan Blueberry Boutique Hotel, Çalış Plajı'na ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesindedir. Hotelimizin ses yalıtımlı odaları çağdaş bir tasarıma sahiptir. Odalarda çay-kahve yapma imkanı mevcuttur.

Yonca Lodge

Yanıklar / Fethiye / Muğla
Yonca Lodge'ın konukları ahşap ve taş gibi doğal malzemelerle dekore edilmiş odalarda kalabilirler. Her odada ücretsiz Wi-Fi, klima ve çay hazırlamak için bir su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Diana Residence

Çalış / Fethiye / Muğla
Diana Residence büyülü atmosferi ile misafirlerine her zaman muhteşem ve unutulmaz anlar yaşatmaktadır.Doğa ile iç içe Diana Residence değişik tipteki odaları ve hizmetleriyle her türden istek ve zevke hitap etmektedir.

Harman Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Harman Hotel çalış denizine yürüyerek 10 dakikada ulaşabileceğiniz hem eğlenip hem rahatlayabileceğiniz sıcak yaz günlerinde bunalmadan havuz keyfinin tadına varabileceğiniz bir aile otelidir.

Nevada Hotel & SPA

Çalis / Fethiye / Mugla
Bu tesis plaja 5 dakikalik yürüme mesafesinde. Fethiye'de yer alan Nevada Hotel, Akdeniz'e yürüyerek yalnizca 5 dakika uzakliktadir. Otel bir spa ve balkon içeren klimali odalar sunmaktadir. Tesis bünyesindeki otopark ve Wi-Fi erisimi ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çalış Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır