Yardım

Eyyübiye Otelleri

Eyyübiye otelleri, en uygun Eyyübiye otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Âlâ Han Boutique Hotel & Restaurant

Müthiş
9.0
Eyyübiye, Şanliurfa
Âlâ Han Boutique Hotel & Restaurant, yüzyıllar boyunca efsanelere konu olan tarihi Urfa Kalesi'nin hemen yanı başındadır. Hazreti İbrahim'in doğduğu mağara ve Hasan Paşa Camii de Balıklıgöl ile iç içedir.
Müthiş
9.0

Hotel İstiklal

Normal
6.4
Çarşi, Eyyübiye, Şanliurfa
Otelimiz 2014 yenilenen tasarımıyla siz degerli müşterilerimizin hizmetindedir tarihi hanlar bölgesinde bulunan otelimiz ulaşım bakımından tüm tarihi mekanlara yürüyüş mesafesindedir.
Normal
6.4

Hasbahan Konukevi

İyi
7.3
Eyyübiye, Şanliurfa
Hasbahan Konukevi, 9 otel odası, 23 yatak kapasitesinden oluşmaktadır. Özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, toplantılarınızı yapabileceğiniz ve lezzetli yemekler eşliğinde tarihi dokunun bir parçası olabileceğiniz 2 adet şark odası bulunmaktadır.
İyi
7.3

Tessera Hotel

Müthiş
10.0
Eyyübiye Merkez, Eyyübiye, Şanliurfa
Tessera Hotel, 350-400 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olup geçmiş yıllarda Katolik Kilisesi'nin manastırı olarak kullanılmıştır.
Müthiş
10.0

Beirut Butik Otel

İyi
7.3
Eyyübiye Merkez, Eyyübiye, Şanliurfa
Şanlıurfa’nın tarihi sokakları bünyesinde yer alan konuk evi ve butik otel, modern mimarisi, şık iç mekân dekorasyonu, konforlu odaları, lezzetli yeme-içme imkanları ile Beirut Butik Otel seyahatlerinizde sizlere hoş bir deneyim yaşatırken, konforlu bir
İyi
7.3
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor