Estram Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Estram Otelleri

Genel Bilgi

24 Aralık 2004 tarihinde faaliyete geçmiştir. Şuan Eskişehir' de 2 adet tramvay hattı bulunmaktadır. Osmangazi- Opera hattındaki duraklar; Osmangazi Üniversitesi, Porsuk Spor Salonu, Büyükdere, Göztepe, Atatürk Bulvarı, Vişnelik, Stadyum, Belediye, Çarşı, Yıldız, Mamure, Opera' dır. Otogar- Uluönder hattındaki duraklar ise; Otogar, Borsa, Yunuskent, D

Marwa Hotel

Merkez / Eskişehir /
Tesiste 44 oda mevcut. Odalarda; ücretsiz Wi-Fi erişimi, telefon, klima, minibar, su ısıtıcısı kettle, LCD TV, uydu yayını, banyo, elektronik kasa, saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste yerel lezzetlerin yer aldığı bir kahvaltı servis edliyor.

Peri 26 Otel

Merkez / Eskişehir /
Otelimiz; Barlar sokağına 500mt, Adalar-Porsuk Çayına 300mt, Vilayet Meydanına 455mt, Esnaf Sarayına 175mt, Yediler Parkına 600mt, Hamamyoluna 350mt, TCDD Tren Garına 860mt, Devrim Arabasına 860mt, Odunpazarı Evlerine 1,5km mesafededir.

Vendome Hotel

Merkez / Eskişehir /
orsuk Çayı ve Adalar Bölgesine yürüme mesafesinde ve şehrin en hareketli noktalarından biri olan İki Eylül caddesi iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan çarşı durağına 50 metre mesafedeki Vendome Hotel Eskişehir, misafirlerine konforlu bi

The Black Hotel

Merkez / Eskişehir /
Buradaki her odada uydu TV, klima ve minibar mevcuttur. Elektrikli su ısıtıcısı da vardır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. The Black'te oda servisi ile 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Estram Hakkında

Estram Otelleri 24 Aralık 2004 tarihinde faaliyete geçmiştir. Şuan Eskişehir' de 2 adet tramvay hattı bulunmaktadır. Osmangazi- Opera hattındaki duraklar; Osmangazi Üniversitesi, Porsuk Spor Salonu, Büyükdere, Göztepe, Atatürk Bulvarı, Vişnelik, Stadyum, Belediye, Çarşı, Yıldız, Mamure, Opera' dır. Otogar- Uluönder hattındaki duraklar ise; Otogar, Borsa, Yunuskent, Devlet Hastanesi, Gökmeydan, Alanönü, Atatürk Lisesi, Belediye, Çarşı, İsmet İnönü(Doktorlar Caddesi), Bağlar, Anadolu Üniversitesi, Hava Müzesi, Eczacılık Fakültesi, SSK, Uluönder' dir. Eskişehir tramvay hatlarına yenileri eklenmektedir. Bir taraftan yeni tramvay hatlarının inşaat çalışmaları hızla devam ederken bir taraftan da bu hatlarda hizmet verecek tramvay araçları Eskişehir’e gelmeye başladı. Yıldıztepe-Yenikent-Çankaya, Emek-71 Evler ve Batıkent-Çamlıca hatlarında kullanılacak araçların ilki Eskişehir’e getirildi. Tramvaylar, kullanılacakları güzergâhlardan geçirilerek ESTRAM depo alanına çekildi. Yeni hatlarda kullanılacak diğer tramvayların da etap etap Eskişehir’e getirileceği bildirildi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır