Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Eskişehir özellikle Büyükşehir Belediyesi tarafından son dönemlerde birbiri ardına açılan sanat kurumları ve tesisleri ile kent kimliğine “Kültür ve Sanat Kenti” özelliğini de eklemeyi başardı. Eskişehir, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilmesi ile birçok yeni sanat tesisine ve kurumuna da sahip oldu. Anadolu Ünivers

Tulpar Palas Hotel

Tepebasi / Eskisehir /
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Beyoğlu Palace Termal Hotel

Merkez / Eskişehir /
Türkiye’nin Avrupai kenti Eskişehir’de kral ve kraliçelere layık hizmet ve konfor sağlayan modern otelimiz BEYOĞLU PALACE OTEL bulunduğu mevki ve sunmuş olduğu hizmetlerle çağdaş otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Vendome Hotel

Merkez / Eskişehir /
orsuk Çayı ve Adalar Bölgesine yürüme mesafesinde ve şehrin en hareketli noktalarından biri olan İki Eylül caddesi iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan çarşı durağına 50 metre mesafedeki Vendome Hotel Eskişehir, misafirlerine konforlu bi

Peri 26 Otel

Merkez / Eskişehir /
Otelimiz; Barlar sokağına 500mt, Adalar-Porsuk Çayına 300mt, Vilayet Meydanına 455mt, Esnaf Sarayına 175mt, Yediler Parkına 600mt, Hamamyoluna 350mt, TCDD Tren Garına 860mt, Devrim Arabasına 860mt, Odunpazarı Evlerine 1,5km mesafededir.

Marwa Hotel

Merkez / Eskişehir /
Tesiste 44 oda mevcut. Odalarda; ücretsiz Wi-Fi erişimi, telefon, klima, minibar, su ısıtıcısı kettle, LCD TV, uydu yayını, banyo, elektronik kasa, saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste yerel lezzetlerin yer aldığı bir kahvaltı servis edliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Hakkında

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Otelleri Eskişehir özellikle Büyükşehir Belediyesi tarafından son dönemlerde birbiri ardına açılan sanat kurumları ve tesisleri ile kent kimliğine “Kültür ve Sanat Kenti” özelliğini de eklemeyi başardı. Eskişehir, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilmesi ile birçok yeni sanat tesisine ve kurumuna da sahip oldu. Anadolu Üniversitesi’nin rektörlüğü’nü yaptığı dönemlerde üniversite bünyesinde konservatuar kuran ve kampus alanı içinde çok sayıda sanat tesisi inşaa edilmesini sağlayan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, sanat yatırımları çoğaltarak kent genelini yayma imkanı buldu. Eskişehir, Şehir Tiyatroları, Senfoni Orkestrası, şehir Operası gibi sanat kurumlarının yanı sıra 3 sanat tesisine kavuştu. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde, senfoni orkestrası,şehir operası, tiyatrolar, konserler, festivaller vb. etkinlikler gerçekleşmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır