Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1978 Yılından 2005 yılının şubat ayına kadar SSK Eskişehir Dispanseri adı altında hizmet vermekte olan kurum "Sağlıkta Dönüşüm Projesi" çalışmaları çerçevesinde SSK' ya bağlı sağlık kurumlarının 2005 Şubat ayında Sağlık Bakanlığı' na devredilmesiyle Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık olarak 8700 metr

Beyoğlu Palace Termal Hotel

Merkez / Eskişehir /
Türkiye’nin Avrupai kenti Eskişehir’de kral ve kraliçelere layık hizmet ve konfor sağlayan modern otelimiz BEYOĞLU PALACE OTEL bulunduğu mevki ve sunmuş olduğu hizmetlerle çağdaş otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Marwa Hotel

Merkez / Eskişehir /
Tesiste 44 oda mevcut. Odalarda; ücretsiz Wi-Fi erişimi, telefon, klima, minibar, su ısıtıcısı kettle, LCD TV, uydu yayını, banyo, elektronik kasa, saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste yerel lezzetlerin yer aldığı bir kahvaltı servis edliyor.

Vendome Hotel

Merkez / Eskişehir /
orsuk Çayı ve Adalar Bölgesine yürüme mesafesinde ve şehrin en hareketli noktalarından biri olan İki Eylül caddesi iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan çarşı durağına 50 metre mesafedeki Vendome Hotel Eskişehir, misafirlerine konforlu bi

Peri 26 Otel

Merkez / Eskişehir /
Otelimiz; Barlar sokağına 500mt, Adalar-Porsuk Çayına 300mt, Vilayet Meydanına 455mt, Esnaf Sarayına 175mt, Yediler Parkına 600mt, Hamamyoluna 350mt, TCDD Tren Garına 860mt, Devrim Arabasına 860mt, Odunpazarı Evlerine 1,5km mesafededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Otelleri 1978 Yılından 2005 yılının şubat ayına kadar SSK Eskişehir Dispanseri adı altında hizmet vermekte olan kurum "Sağlıkta Dönüşüm Projesi" çalışmaları çerçevesinde SSK' ya bağlı sağlık kurumlarının 2005 Şubat ayında Sağlık Bakanlığı' na devredilmesiyle Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık olarak 8700 metrekare içerisinde, 90 poliklinik, 2 engelli polikliniği, 1 acil hizmetler polikliniği, 1 genel ve 2 lokal ameliyathanesi, 7 yatak kapasitesi ile hasta muayene ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır