Emek Hastanesi Otelleri

Emek Hastanesi otelleri, en uygun Emek Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Emek Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Daha önceleri Gaziantep Tıp Merkezi olarak hizmet veren hastane kendi bünyesinde büyüyerek Emek Hastanesi adını alarak büyüme kararı almıştır.Bu büyümeden sonra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları - Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Nöroloji, Ortopedi, Göz, Üroloji, KBB, Kulak, Burun, Boğaz, Radyoloji, Biyokimya,

Yilmazoglu Park Hotel

Merkez / Sehitkamil / Gaziantep
Gaziantep'te yer alan Yılmazoğlu Park Hotel kapalı havuzu, fitness merkezi ve alakart restoranıyla hizmet vermektedir. Yoğun bir günün ardından otelin barında içkinizi yudumlayabilirsiniz. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Shimall Hotel

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
Gaziantep’in merkezi konumunda yer alan Shimall Hotel; iş merkezleri, dünya markalarının yer aldığı alışveriş merkezleri ile eğlence mekanlarına alternatifli yollar ve toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Shimall Deluxe Hotel

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
Beş yıldızlı Shimall Deluxe, misafirlerinin; özgün mimarisi, eşsiz konforuyla, lüks ve cazibeyi ayaklarına seriyor. Beklentilerinizin ötesini sunan Shimall Deluxe bir otelden daha fazlası olarak misafirlerine kapılarını açıyor.

Palmiye Hotel Gaziantep

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
almiye Hotel; Sürekli yenilenen ve büyüyen organize sanayii siteleri ile Türkiye ekonomisinde önemli bir yer teşkil eden Gaziantep in tam merkezinde, çevre yoluna yakınlığı ile kolay ulaşabileceğiniz; iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız için be

Safir Otel

Merkez / Şehitkamil / Gaziantep
Zeugma Mozaik Müzesi'ne sadece 1 km mesafedeki Safir Hotel'de kapalı yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi vardır. Konforlu konaklama birimlerinde klima ve LCD TV mevcuttur. Hotel Safir'in tüm odaları modern mobilyalar ile dekore edilmiştir.

Hotel Ayıntap

Şehitkamil / Gaziantep
Ayıntap Hotel'in yakınındaki popüler ilgi çekici yerler arasında Bayazhan, Gaziantep Müzesi ve Gaziantep Arkeoloji Müzesi sayılabilir. Oğuzeli Havaalanı 17 kilometre uzaklıktadır. Otelin bazı odaları bahçe manzaralıdır. Tüm odalar özel banyoludur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Emek Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Emek Hastanesi Hakkında

Emek Hastanesi Otelleri Daha önceleri Gaziantep Tıp Merkezi olarak hizmet veren hastane kendi bünyesinde büyüyerek Emek Hastanesi adını alarak büyüme kararı almıştır.Bu büyümeden sonra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları - Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Nöroloji, Ortopedi, Göz, Üroloji, KBB, Kulak, Burun, Boğaz, Radyoloji, Biyokimya, Anesteziyoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Acil bölümlerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır