Eleşkirt Otelleri

Eleşkirt otelleri, en uygun Eleşkirt otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eleşkirt Otelleri

Genel Bilgi

Eleşkirt'in kuruluş tarihi Cumhuriyetten önceye kadar uzanmaktadır. Ağrı'nın batısında yer alan Eleşkirt, il merkezine 34 km. Mesafede olup 1.529 km²'lik bir alana sahiptir. İlçenin, doğusunda Ağrı il merkezi, batıda Horasan ve Karayazı, güneyde Tutak ve Karayazı, kuzeyde ise Kağızman ve Sarıkamış ilçeleri ile sınırlıdır. İlçede Güneykaya mevkiinde ka

Agri Best Hotel

Merkez / Agri
Agri Best Otel toplam 18 odali bir aile isletmesidir. 12 oda çift kisilik olup, diger odalarimiz üç kisiliktir. Otopark, 7/24 resepsiyon hizmetimiz bulunmaktadir. Od kahvalti konseptinde hizmet vermektedir.

Birlik Şahin Hotel

Merkez / Ağri
Siz müşterilerimizin otelimizden mutlu ve refah bir ayrılmasını sağlamayı kendimize misyon edindik. Sizlerin mutluluğu Ağrı'mızın bizim mutluluğumuzdur.

Alp Hotel

Merkez / Ağri
Ağrı Alp Hotel Apart, 2019 yılında Ağrı’da siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için kuruldu.

Otel Yıldırım

Merkez / Ağri
Ağrı’da hizmet veren Otel Yıldırım, şehrin tam merkezinde konumlanıyor oluşu ile hem turistk hem de iş amaçlı seyahatler için tercih edilebilecek bir alternatif sunuyor. Tesiste sabahları misafirlere kahvaltı servisi yapılan bir restoran bölümü bulunuyor.

Leka Grand Şah Otel

Merkez / Ağri
Doğu kültürünü ve tarihini görmek için seyahat eden turist misafirlerine ve iş seyahatinde bulunan konuklarına sade dekore edilmiş odalarında konforlu konaklama hizmeti sunmaktadır.

Hatemoğlu Otel

Merkez / Ağri
Ülkemizin Doğusunda en uc noktada Ağrı ilinde 2013 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.Misafirlerimize kendi evlerindeki konforu ve daha iyisini sağlayarak otelimizi sizin için hizmete sunduk.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Eleşkirt Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Eleşkirt Hakkında

Eleşkirt Otelleri Eleşkirt'in kuruluş tarihi Cumhuriyetten önceye kadar uzanmaktadır. Ağrı'nın batısında yer alan Eleşkirt, il merkezine 34 km. Mesafede olup 1.529 km²'lik bir alana sahiptir. İlçenin, doğusunda Ağrı il merkezi, batıda Horasan ve Karayazı, güneyde Tutak ve Karayazı, kuzeyde ise Kağızman ve Sarıkamış ilçeleri ile sınırlıdır. İlçede Güneykaya mevkiinde kayak turizmine yönelik 48 yataklı bir otel, mekanik sistemler, günübirlik tesis, zirve kafeterya ve piknik alanlarından oluşan komple bir kayak merkezi yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır