Ekonomi Üniversitesi Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Ekonomi Üniversitesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

İzmir Ekonomi Üniversitesi 2001 yılında "İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı" tarafından kurulmuştur.Üniversitede, 7 Fakülte, 3 Yüksekokul, 2 Enstitü, 8 Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunmaktadır.Bu akademik birimlerde 8 ayrı programda ön lisans, 32 ayrı programda lisans öğretimi, 24 ayrı programda yüksek lisans öğretimi ve 5 ayrı programda d

Ramada Encore by Wyndham İzmir

Balçova / İzmir /
Ramada Encore İzmir, konuklarına restoran ve fitness merkezi sunmaktadır. Odaların çoğu deniz ve dağ manzaralıdır. Tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparktan yararlanabilirsiniz. Odalarda klima ve mini buzdolabı bulunur.

Balçova Termal Otel Health & Spa Club

Balçova / İzmir /
lçova Termal Oteli ve bünyesindeki Kaplıca ve Kür Merkezi yetişmiş uzman ekibi, hijyeni, mimari yapısı, doğayla içiçe olan yerleşimi ve tedavi kapasitesi bakımından uluslararası standartları sağlayan Türkiye’nin en büyük Termal Otel ve Tedavi Merkezi

Plaza Hotel İzmir

Balçova / İzmir /
Misafirlerini İzmir Balçova'da ağırlayan İzmir Plaza Hotel , sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor Zengin açık büfesiyle keyfinizi ikiye katlar. Bölgeye yakın alış veriş mekanları vardır .

Kaya İzmir Thermal & Convention

Balçova / İzmir /
Yakın zamanda hizmete girmiş olan Kaya otel, İzmir'in Balçova ilçesinde yer almaktadır. Otel, bölgedeki en büyük termal kaplıca ve spa tesislerine, kapalı ve açık havuzlara ve iyi donanımlı bir spor salonuna sahiptir.

Wyndham Grand Izmir Özdilek

İnciraltı Açık Hava Tiyatrosu / Balçova / İzmir /
Modern ve zarif çizgilere sahip olmanın yanında deniz ve doğa manzarası sunan oda ve süitler, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlere, İzmir'de konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ekonomi Üniversitesi Hakkında

İzmir Ekonomi Üniversitesi 2001 yılında "İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı" tarafından kurulmuştur.Üniversitede, 7 Fakülte, 3 Yüksekokul, 2 Enstitü, 8 Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunmaktadır.Bu akademik birimlerde 8 ayrı programda ön lisans, 32 ayrı programda lisans öğretimi, 24 ayrı programda yüksek lisans öğretimi ve 5 ayrı programda doktora öğretimi sürdürmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır